Leírás
LEÍRÁS:
Teljesítmény: 1000 W
7 pirítási szint
Melegítési és kiolvasztási funkció
Termosztátos hőfokszabályzó
Kék működés visszajelző a gombok körül
Morzsatálca
Zsemletartó
Hideg külső falak
Ház anyaga
Rozsdamentes acél
Morzsatálca
Igen
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Olvasztási funkció
Igen
Szín
Ezüst
Nettó súly
1,6 kg
Paraméterek
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Márka | Gorenje |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Teljesítmény: 1000 W
7 pirítási szint
Melegítési és kiolvasztási funkció
Termosztátos hőfokszabályzó
Kék működés visszajelző a gombok körül
Morzsatálca
Zsemletartó
Hideg külső falak
Ház anyaga
Rozsdamentes acél
Morzsatálca
Igen
Biztonsági kikapcsolás
Igen
Olvasztási funkció
Igen
Szín
Ezüst
Nettó súly
1,6 kg
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Márka | Gorenje |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 1.6 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
