Leírás
Edel Hoff EH-7210 Kézi turmixgép bogyó- és paradicsompüré vagy lekvár készítéséhez.
Kézi paradicsom-, bogyó- és gyümölcstörő pépesítéséhez, valamint lekvár vagy püré készítéséhez paradicsomból és más puha bogyókból, például cseresznyéből, eperből, málnából és szőlőből.
Így megőrzi az összes vitamint és tápanyagot, mert a paradicsom vagy a gyümölcs héját hőkezelés nélkül eltávolítják. Kiváló lehetőség egészséges házi gyümölcslevek, lekvárok és egyéb termékek készítésére.
Reszelő alkatrészek: öntöttvasból és saválló fémből.
JELLEMZŐK:
- A munkaasztalhoz való egyszerű rögzítés és egy további csúszásmentes fedőréteg növeli a stabilitást munka közben.
- Egyszerre sok bogyót és zöldséget tárol.
- A csontok és bőrök mechanikusan el vannak választva, és az elülső nyíláson keresztül jutnak be.
- A borotva képernyője a teljes felületen található, ami növeli a termelékenységet és felgyorsítja a munkát.
- A készlet tölcsért és műanyagot tartalmaz, könnyen tisztítható.
- Nagyon könnyű össze- és szétszedni, ami megkönnyíti a tisztítását.
- Masszív öntöttvas szerkezet.
- A készülék teljes magassága: 37 cm.
- Készülék mélysége: 29 cm.
- Súly: kb 3 kg.
Paraméterek
| Aprító tartozék | Nem |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Edel Höff |
| Mélység | 29 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Szín | Matt szürke |
| Tömeg | 3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Turbo gomb | Nem |
| Vezeték tároló | Nem |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Edel Hoff EH-7210 Kézi turmixgép bogyó- és paradicsompüré vagy lekvár készítéséhez.
Kézi paradicsom-, bogyó- és gyümölcstörő pépesítéséhez, valamint lekvár vagy püré készítéséhez paradicsomból és más puha bogyókból, például cseresznyéből, eperből, málnából és szőlőből.
Így megőrzi az összes vitamint és tápanyagot, mert a paradicsom vagy a gyümölcs héját hőkezelés nélkül eltávolítják. Kiváló lehetőség egészséges házi gyümölcslevek, lekvárok és egyéb termékek készítésére.
Reszelő alkatrészek: öntöttvasból és saválló fémből.
JELLEMZŐK:
- A munkaasztalhoz való egyszerű rögzítés és egy további csúszásmentes fedőréteg növeli a stabilitást munka közben.
- Egyszerre sok bogyót és zöldséget tárol.
- A csontok és bőrök mechanikusan el vannak választva, és az elülső nyíláson keresztül jutnak be.
- A borotva képernyője a teljes felületen található, ami növeli a termelékenységet és felgyorsítja a munkát.
- A készlet tölcsért és műanyagot tartalmaz, könnyen tisztítható.
- Nagyon könnyű össze- és szétszedni, ami megkönnyíti a tisztítását.
- Masszív öntöttvas szerkezet.
- A készülék teljes magassága: 37 cm.
- Készülék mélysége: 29 cm.
- Súly: kb 3 kg.
| Aprító tartozék | Nem |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Jégaprítás | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Edel Höff |
| Mélység | 29 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Nem |
| Szín | Matt szürke |
| Tömeg | 3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Nem |
| Turbo gomb | Nem |
| Vezeték tároló | Nem |
