Leírás
A 600-as sorozatú StepPower gázfőzőlappal nincs több próbálgatás. A láng erőssége 1-es és 9-es szint között változtatható, ráadásul nincs szükség hajolgatásra sem, ha ellenőrizni szeretné a főzés folyamatát.
Speed Burner gázégők a gyors főzéshez
A Speed Burner gázégőkkel gyors és hatékony a főzés. A hagyományos gázfőzőlapoktól eltérően a Speed Burner 20%-kal kevesebb energiát fogyaszt. A láng ugyanakkor közvetlenül a lábasok és a serpenyők alsó felületére irányul, hogy az étel gyorsabban készülhessen el.
Tökéletes biztonság
Automatikus biztonsági funkció, amely elzárja a gázt, ha a láng véletlenül kialszik.
Egykezes szikragyújtás, mindegyik főzőzónán
Ezen a gázfőzőlapon sokkal egyszerűbben és gyorsabban főzhet. A láng begyújtásához csak el kell forgatnia és enyhén be kell nyomnia a szabályozógombot.
Paraméterek
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Üveg |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 4 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 52 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 14.4 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Szín | Fekete |
| • Vezérlő helye | Front |
| • Bal hátsó zóna | 2900W/100mm |
| • Bal első zóna | 1100W/65mm |
| • Jobb hátsó zóna | Mariane, közepes égőfej, 2000W/80mm |
| • Jobb első zóna | 2000W/80mm |
| • Középső zóna hátul | |
| • Középső zóna elöl | |
| • Termékcsalád | Gas on Glass line |
| • Kezelőpanel típusa | 9 lépéses |
| • Főzőzónák száma | 4 |
| • Kábelhossz (m) | 1.1 |
| • Beépítési méretek (mag*szél*mély) | 40x560x480 mm |
| • Szélesség | 590 mm |
| • Mélység | 520 mm |
| • Feszültség | 220-240 V |
| • Elektromos csatlakozó | nincs |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A 600-as sorozatú StepPower gázfőzőlappal nincs több próbálgatás. A láng erőssége 1-es és 9-es szint között változtatható, ráadásul nincs szükség hajolgatásra sem, ha ellenőrizni szeretné a főzés folyamatát.
Speed Burner gázégők a gyors főzéshez
A Speed Burner gázégőkkel gyors és hatékony a főzés. A hagyományos gázfőzőlapoktól eltérően a Speed Burner 20%-kal kevesebb energiát fogyaszt. A láng ugyanakkor közvetlenül a lábasok és a serpenyők alsó felületére irányul, hogy az étel gyorsabban készülhessen el.
Tökéletes biztonság
Automatikus biztonsági funkció, amely elzárja a gázt, ha a láng véletlenül kialszik.
Egykezes szikragyújtás, mindegyik főzőzónán
Ezen a gázfőzőlapon sokkal egyszerűbben és gyorsabban főzhet. A láng begyújtásához csak el kell forgatnia és enyhén be kell nyomnia a szabályozógombot.
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Üveg |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 4 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 52 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 14.4 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Szín | Fekete |
| • Vezérlő helye | Front |
| • Bal hátsó zóna | 2900W/100mm |
| • Bal első zóna | 1100W/65mm |
| • Jobb hátsó zóna | Mariane, közepes égőfej, 2000W/80mm |
| • Jobb első zóna | 2000W/80mm |
| • Középső zóna hátul | |
| • Középső zóna elöl | |
| • Termékcsalád | Gas on Glass line |
| • Kezelőpanel típusa | 9 lépéses |
| • Főzőzónák száma | 4 |
| • Kábelhossz (m) | 1.1 |
| • Beépítési méretek (mag*szél*mély) | 40x560x480 mm |
| • Szélesség | 590 mm |
| • Mélység | 520 mm |
| • Feszültség | 220-240 V |
| • Elektromos csatlakozó | nincs |
