Leírás
LEÍRÁS:
Beépíthető kerámia elektromos főzőlap,
2 zónás,
Szenzoros (érintőgombos) touch control vezérlés,
9 teljesítmény fokozat,
Piros digitális kijelző,
Gyermekzár,
Maradékhő kijelzés,
Össz. teljesítmény 3000 W,
1. zóna 165 mm, 1200 W,
2. zóna 200 mm,
1800 W;
Minden főzőedénnyel használható,
Automatikus biztonsági kikapcsolás,
Egyedi (laponkénti) időzítő,
Dupla relés dupla védelem,
Túlmelegedés védelem,
Tápellátás: hálózati csatlakozó dugó,
Méretei: 28,8 x 52 x 5,5 cm, 4 kg,
Beépítési méretei: 26,8 x 50 cm,
Csomagolt méretei: 36 x 11,8 x 58,4 cm, 4,8 kg,
Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Kijelző | Digitális |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | GABA |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 9 |
| Tömeg | 4 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Beépíthető kerámia elektromos főzőlap,
2 zónás,
Szenzoros (érintőgombos) touch control vezérlés,
9 teljesítmény fokozat,
Piros digitális kijelző,
Gyermekzár,
Maradékhő kijelzés,
Össz. teljesítmény 3000 W,
1. zóna 165 mm, 1200 W,
2. zóna 200 mm,
1800 W;
Minden főzőedénnyel használható,
Automatikus biztonsági kikapcsolás,
Egyedi (laponkénti) időzítő,
Dupla relés dupla védelem,
Túlmelegedés védelem,
Tápellátás: hálózati csatlakozó dugó,
Méretei: 28,8 x 52 x 5,5 cm, 4 kg,
Beépítési méretei: 26,8 x 50 cm,
Csomagolt méretei: 36 x 11,8 x 58,4 cm, 4,8 kg,
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Elektromos főző zónák száma | 2 |
| Főzőlap anyaga | Üvegkerámia |
| Kijelző | Digitális |
| Maradékhő kijelzés | Igen |
| Márka | GABA |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 9 |
| Tömeg | 4 kg |
