Leírás
Gyors és energiatakarékos főzés A Speed Burner gázégők gyorsan melegítik fel a fazekak és serpenyők alját, miközben 20%-kal energiahatékonyabbak.
Maximális biztonság főzés közben Az újratervezett edénytartók minden eddiginél stabilabban tartják a különböző méretű edényeket és lábasokat, bármit is főzzön.
Elegáns és stílusos kivitelezés Elegáns, modern formatervezésű főzőlapunk bármilyen stílusú konyhába tökéletesen illeszkedik.
Finomra hangolt teljesítmény Az érzékeny gázégőkkel precízen szabályozhatja a láng intenzitását, így főzéskor mindig a megfelelő hőfokot használhatja.
Fő a biztonság Automatikus biztonsági funkció, amely elzárja a gázt, ha a láng véletlenül kialszik.
Paraméterek
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 4 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 60 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tömeg | 8 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Termékcsalád | Slim line |
| • Kezelőpanel típusa | gombok |
| • Szín | rozsdamentes acél |
| • Főzőzónák száma | 4 |
| • Kábelhossz | 1.1 m |
| • Vezérlő helye | Front |
| • Bal hátsó zóna | 2000W/70mm |
| • Bal első zóna | 3000W/100mm |
| • Jobb hátsó zóna | Mariane, közepes égőfej, 2000W/70mm |
| • Jobb első zóna | 1000W/54mm |
| • Középső zóna elöl | |
| • Beépítési méretek (mag*szél*mély) | 40x560x480 mm |
| • Szélesség | 595 mm |
| • Mélység | 510 mm |
| • Feszültség | 220-240 V |
| • Elektromos csatlakozó | nincs |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gyors és energiatakarékos főzés A Speed Burner gázégők gyorsan melegítik fel a fazekak és serpenyők alját, miközben 20%-kal energiahatékonyabbak.
Maximális biztonság főzés közben Az újratervezett edénytartók minden eddiginél stabilabban tartják a különböző méretű edényeket és lábasokat, bármit is főzzön.
Elegáns és stílusos kivitelezés Elegáns, modern formatervezésű főzőlapunk bármilyen stílusú konyhába tökéletesen illeszkedik.
Finomra hangolt teljesítmény Az érzékeny gázégőkkel precízen szabályozhatja a láng intenzitását, így főzéskor mindig a megfelelő hőfokot használhatja.
Fő a biztonság Automatikus biztonsági funkció, amely elzárja a gázt, ha a láng véletlenül kialszik.
| Automatikus szikragyújtás | Egykezes |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Booster | Nem |
| Bővíthető főzőzóna | Nem |
| Főzőlap anyaga | Rozsdamentes acél |
| Főzőlap keret | Nem |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 4 cm |
| Maradékhő kijelzés | Nem |
| Márka | Electrolux |
| Mélység | 60 cm |
| Összekapcsolható főzőzóna | Nem |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Inox |
| Tömeg | 8 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Wok égő | Nem |
| • Termékcsalád | Slim line |
| • Kezelőpanel típusa | gombok |
| • Szín | rozsdamentes acél |
| • Főzőzónák száma | 4 |
| • Kábelhossz | 1.1 m |
| • Vezérlő helye | Front |
| • Bal hátsó zóna | 2000W/70mm |
| • Bal első zóna | 3000W/100mm |
| • Jobb hátsó zóna | Mariane, közepes égőfej, 2000W/70mm |
| • Jobb első zóna | 1000W/54mm |
| • Középső zóna elöl | |
| • Beépítési méretek (mag*szél*mély) | 40x560x480 mm |
| • Szélesség | 595 mm |
| • Mélység | 510 mm |
| • Feszültség | 220-240 V |
| • Elektromos csatlakozó | nincs |
