Leírás
Gorenje CH2000F 2000W hősugárzó, egyszerű vezérlés távirányítóval is, automatikus kikapcsolás, időzítő, fagy védelem, kerámia fűtőelem, halk működés, két üzemmód, fekete
Max. fűtési teljesítmény: 2000 W
Szélesség: 26.5 cm
Magasság: 26.5 cm
Mélység: 85.5 cm
Tömeg: 3.1 kg
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85.5 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 26.5 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 3.8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Kerámia hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gorenje CH2000F 2000W hősugárzó, egyszerű vezérlés távirányítóval is, automatikus kikapcsolás, időzítő, fagy védelem, kerámia fűtőelem, halk működés, két üzemmód, fekete
Max. fűtési teljesítmény: 2000 W
Szélesség: 26.5 cm
Magasság: 26.5 cm
Mélység: 85.5 cm
Tömeg: 3.1 kg
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 85.5 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 26.5 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 3.8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Kerámia hősugárzó |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
