Leírás
LEÍRÁS:
- Mini hűtőszekrény
- Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
- Állítható lábak
- Alacsony működési zaj
- Önleolvasztási funkció
- Külön fagyasztó rész
- Energiatakarékos üzemmód
- Megfordítható ajtó
- Nettó hűtőtérfogat: 92 liter
- Készülék mérete (szél x mély x mag): 472 x 450 x 832mm
- Készülék súlya: Bruttó / Nettó 27 / 25kg
- Szabadonálló
- Energiaossztály (A-G): F
- Éves energiaosztály: 107 kWh/év
- Zajszint: 39 dBA
- Szín: Fehér
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 107 KWh/év |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 84 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 48 cm |
| Tömeg | 25 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 39 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Mini hűtőszekrény
- Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
- Állítható lábak
- Alacsony működési zaj
- Önleolvasztási funkció
- Külön fagyasztó rész
- Energiatakarékos üzemmód
- Megfordítható ajtó
- Nettó hűtőtérfogat: 92 liter
- Készülék mérete (szél x mély x mag): 472 x 450 x 832mm
- Készülék súlya: Bruttó / Nettó 27 / 25kg
- Szabadonálló
- Energiaossztály (A-G): F
- Éves energiaosztály: 107 kWh/év
- Zajszint: 39 dBA
- Szín: Fehér
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 107 KWh/év |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 84 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 48 cm |
| Tömeg | 25 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 39 dB |
Hasonló termékek
Midea MDRD86FGE01 egyajtós mini hűtőszekrény, E energiaosztály, 45 L hűtő, Fehér
Cikkszám: MIDMDRD86FGE01
58.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Dimarson DM 50 egyajtós mini hűtőszekrény, F energiaosztály, 46 Liter hűtő, 4 Liter fagyasztó, Fehér
Cikkszám: DIMDM50
56.000 Ft
Gyártó: Dimarson
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Comfee RCD132WH2 egyajtós hűtőszekrény, 93 L, Hűtés típusa statikus, Energiaosztály E, Vezérlés belső gomb, Hűtőrendszer egykörös, Ajtó megfordítható, Fehér
Cikkszám: COMRCD132WH2
59.990 Ft
Gyártó: Comfee
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Vivax TTL-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 93 Liter hűtő, Fehér
Cikkszám: VIVAXTTL93E
59.990 Ft
Gyártó: Vivax
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Vivax TTR-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 83 Liter hűtő, 10 Liter fagyasztó, Fehér
Cikkszám: VIVAXTTR93E
60.990 Ft
Gyártó: Vivax
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Vivax TTR-93E+ egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 68 liter hűtő, 12 l fagyasztó kapacitás, Fehér
Cikkszám: VIVAXTTR93EP
62.990 Ft
Gyártó: Vivax
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
ECG ERM 10470 WF egyajtós mini hűtőszekrény, F energiaosztály, 43 Liter hűtő, 4 Liter fagyasztó, Fehér
Cikkszám: ECGERM10470
46.990 Ft
Gyártó: ECG
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GH-109WE egyajtós kabinet hűtőszekrény, E energiaosztály, Teljes méret:109 L, Hűtő mérete: 95 L, Fagyasztó mérete: 14 L , fehér
Cikkszám: GABAGH109WE
70.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
