Leírás
Vivax TTL-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 93 Liter hűtő, Fehér
A VIVAX TTL-93E hűtőszekrény a munkalap szintjén van. Ideális választás kisebb apartmanokhoz, szobákhoz, nyaralókhoz vagy apartmanokhoz.
A hűtőszekrény térfogata 93 l, összesen három üvegpolc biztosítja az élelmiszerek frissességét és meghosszabbítja használatuk idejét, míg a hűtőszekrény alján található fiók lehetővé teszi a friss gyümölcsök és zöldségek elkülönítését a többitől. étel.
Szükség esetén az ajtó megfelelő irányú nyitása balra változtatható. Lehetőség van a hűtőszekrény felső burkolatának eltávolítására is, ha a munkalap alá kell telepíteni. A hűtőtérben lévő világítás további kényelmet biztosít, és segít az élelmiszerek gyors megtalálásában.
A hűtőszekrény fehér színe biztonságos választás, amely bármilyen konyhába illeszkedik.
Tulajdonságok:
- Típus Szabadon álló
- Hűtőszekrény technológia Hagyományos hűtés
- Fagyasztó technológia -
- Teljes nettó mennyiség (l) 93
- A hűtőszekrény nettó térfogata (l) 93
- Fagyasztó nettó térfogata (l) -
- Csillagok száma fagyasztó -
- Vezérlő Mechanikai
- A hűtőszekrényben lévő polcok száma 3
- Fiókok/kosarak száma a hűtőszekrényben 1
- A fagyasztóban lévő polcok száma -
- Fiókok/kosarak száma a fagyasztóban -
- A polcok száma a hűtőszekrény ajtajában 3
- Az ajtó kinyitása A zsanérok gyárilag jobbra vannak szerelve, de változtathatók
- Energiahatékonyság E
- Zaj (dB) 40
- Klímaosztály N/St
- Anyag - ajtók Festett fém
- Fehér
- Szélesség (cm) 47,2
- Magasság (cm) 85
- Mélység (cm) 45
- Csomag szélessége (cm) 49
- Csomag magassága (cm) 89
- Csomagolási mélység (cm) 46
- A készülék súlya (kg) 20
- Tápegység 220-240 V AC
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 86 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Vivax |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 20 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 86 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 40 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Vivax TTL-93E egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 93 Liter hűtő, Fehér
A VIVAX TTL-93E hűtőszekrény a munkalap szintjén van. Ideális választás kisebb apartmanokhoz, szobákhoz, nyaralókhoz vagy apartmanokhoz.
A hűtőszekrény térfogata 93 l, összesen három üvegpolc biztosítja az élelmiszerek frissességét és meghosszabbítja használatuk idejét, míg a hűtőszekrény alján található fiók lehetővé teszi a friss gyümölcsök és zöldségek elkülönítését a többitől. étel.
Szükség esetén az ajtó megfelelő irányú nyitása balra változtatható. Lehetőség van a hűtőszekrény felső burkolatának eltávolítására is, ha a munkalap alá kell telepíteni. A hűtőtérben lévő világítás további kényelmet biztosít, és segít az élelmiszerek gyors megtalálásában.
A hűtőszekrény fehér színe biztonságos választás, amely bármilyen konyhába illeszkedik.
Tulajdonságok:
- Típus Szabadon álló
- Hűtőszekrény technológia Hagyományos hűtés
- Fagyasztó technológia -
- Teljes nettó mennyiség (l) 93
- A hűtőszekrény nettó térfogata (l) 93
- Fagyasztó nettó térfogata (l) -
- Csillagok száma fagyasztó -
- Vezérlő Mechanikai
- A hűtőszekrényben lévő polcok száma 3
- Fiókok/kosarak száma a hűtőszekrényben 1
- A fagyasztóban lévő polcok száma -
- Fiókok/kosarak száma a fagyasztóban -
- A polcok száma a hűtőszekrény ajtajában 3
- Az ajtó kinyitása A zsanérok gyárilag jobbra vannak szerelve, de változtathatók
- Energiahatékonyság E
- Zaj (dB) 40
- Klímaosztály N/St
- Anyag - ajtók Festett fém
- Fehér
- Szélesség (cm) 47,2
- Magasság (cm) 85
- Mélység (cm) 45
- Csomag szélessége (cm) 49
- Csomag magassága (cm) 89
- Csomagolási mélység (cm) 46
- A készülék súlya (kg) 20
- Tápegység 220-240 V AC
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 86 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Vivax |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 20 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály (A-G) | E |
| Éves energiafogyasztás | 86 kWh/év |
| Klíma osztály | N-ST |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 40 dB |
