Leírás
Specifikációk:
- Bemeneti áram: DC 5V / 1A
- Fejhallgató akkumulátor: 60 mAh
- Ház akkumulátor: 720mAh
- Készenlét: 80 óra
- Bluetooth: 5.0
- Vezeték nélküli jel: 10 m
- A diffúzor átmérője: 5,8 mm
- Membrán: titán
- Érzékenység: 90 db
- Impedancia: 16 ohm
- Hangszóró frekvenciája: 20Hz – 20KHz
Paraméterek
| Audio érzékenység | 108 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 4.5 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.0 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Cseppálló |
| Hangszórók átmérője | 8 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 80 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Különleges jellemzők | Siri támogatás |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 180 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.2 kg |
| True Wireless | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Specifikációk:
- Bemeneti áram: DC 5V / 1A
- Fejhallgató akkumulátor: 60 mAh
- Ház akkumulátor: 720mAh
- Készenlét: 80 óra
- Bluetooth: 5.0
- Vezeték nélküli jel: 10 m
- A diffúzor átmérője: 5,8 mm
- Membrán: titán
- Érzékenység: 90 db
- Impedancia: 16 ohm
- Hangszóró frekvenciája: 20Hz – 20KHz
| Audio érzékenység | 108 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 4.5 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V5.0 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Cseppálló |
| Hangszórók átmérője | 8 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 80 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Különleges jellemzők | Siri támogatás |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 180 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 90 perc |
| Tömeg | 0.2 kg |
| True Wireless | Igen |
Hasonló termékek
Havit HV-I96 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI96
15.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-I93 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI93
12.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Haylou T17 True Wireless Bluetooth sport fülhallgató, Bluetooth 5.0, IPX7, Zajszűrővel ellátott mikrofon, Vízálló, Sportoláshoz kiváló Fekete - BONTOTT CSOMAGOLÁS, LEÉRTÉKELT ÁRU!
Cikkszám: HAYLOUT17
12.990 Ft
Gyártó: Haylou
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-H991BT vezeték nélküli fülhallgató mikrofonnal, fekete
Cikkszám: HAVHVH991BT
7.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-L675 fülhallgató, fekete-ezüst
Cikkszám: HAVHVL675
2.490 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-E58P vezetékes fülhallgató
Cikkszám: HAVHVE58P
990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
