Leírás
Leírás
| Havit fülhallgató fekete-ezüst színben |
|
Dizájnos, elegáns kivitelezés Ez a sokoldalú fülhallgató optimalizálja telefonhívásai hangminőségét is. A fejlett HD-hang és adaptív hangbeállításnak köszönhetően tökéletes audiominőséggel szolgál a szeles vagy zajos környezetben is. A Havit headset nem csak kiváló hangzást biztosít, hanem dizájnos kialakítása akár a ruhánkat is feldobja. A fülhallgatót bármilyen mobil eszközhöz használhatod, amely zökkenőmentes audio élményt nyújt. |
Paraméterek
| Audio érzékenység | 98 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Tulajdonságok | |
| - Érzékenység | 98db |
| - Frekvencia tartomány | 20Hz - 20000 Hz |
| - Plug típus | 3.5 mm |
| - Kábel hossza | 1.2 m |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
| Havit fülhallgató fekete-ezüst színben |
|
Dizájnos, elegáns kivitelezés Ez a sokoldalú fülhallgató optimalizálja telefonhívásai hangminőségét is. A fejlett HD-hang és adaptív hangbeállításnak köszönhetően tökéletes audiominőséggel szolgál a szeles vagy zajos környezetben is. A Havit headset nem csak kiváló hangzást biztosít, hanem dizájnos kialakítása akár a ruhánkat is feldobja. A fülhallgatót bármilyen mobil eszközhöz használhatod, amely zökkenőmentes audio élményt nyújt. |
| Audio érzékenység | 98 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Csatlakozók | 3.5 Jack |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20000 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezetékes |
| Kapcsolódás | Audio Jack |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Márka | Havit |
| Technológia | Vezetékes |
| Tömeg | 0.1 kg |
| Tulajdonságok | |
| - Érzékenység | 98db |
| - Frekvencia tartomány | 20Hz - 20000 Hz |
| - Plug típus | 3.5 mm |
| - Kábel hossza | 1.2 m |
