Paraméterek
| Applikáció kompatibilitás | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.2 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hangszórók átmérője | 6 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Magasság | 27.5 cm |
| Márka | Havit |
| Mélység | 2.5 cm |
| Működési idő | 300 perc |
| Szélesség | 6 cm |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.1 kg |
| True Wireless | Nem |
| -Vezeték nélküli működési hatótáv | 10 m (akadályok nélkül) |
| -Hangszóró érzékenység | 94±3dB @ 1kHz, 1mW |
| -Támogatott profilok | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| -Impedancia | 16 ohm |
| -Hangszóró frekvencia | 20-20KHz |
| -Bemeneti feszültség/áram | DC 5V/1A |
| -Akkumulátor | Li-polimer 45mah*2 újratölthető akkumulátor |
| -Játékidő | 5-6H |
| -Beszélgetési idő | 6-7 óra |
| -Töltési idő | kb 1,5 óra Készenléti idő:akár 260H |
| -Anyaga | alumínium ötvözet + PC + ABS Premium vákuum vezeték nélküli fejhallgató lejátszóhoz vagy mobiltelefonhoz. Mikrofonnal rendelkeznek, amivel fülhallgatóként is használhatók, a minőség pedig a legmagasabb szinten van a teljes frekvenciatartományban. A sikeres kialakításnak és a különböző méretű cserélhető fülpárnáknak köszönhetően biztonságosan rögzíthetők a fülben. |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Applikáció kompatibilitás | Igen |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.2 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20 khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hangszórók átmérője | 6 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Hordhatósági változatok | Fülhallgató |
| Irányítás típusa | On cable |
| Jelátvitel | Vezeték nélküli |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 16 Ω |
| Kivitel | Hallójáratba illeszkedő (In-Ear) |
| Magasság | 27.5 cm |
| Márka | Havit |
| Mélység | 2.5 cm |
| Működési idő | 300 perc |
| Szélesség | 6 cm |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.1 kg |
| True Wireless | Nem |
| -Vezeték nélküli működési hatótáv | 10 m (akadályok nélkül) |
| -Hangszóró érzékenység | 94±3dB @ 1kHz, 1mW |
| -Támogatott profilok | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| -Impedancia | 16 ohm |
| -Hangszóró frekvencia | 20-20KHz |
| -Bemeneti feszültség/áram | DC 5V/1A |
| -Akkumulátor | Li-polimer 45mah*2 újratölthető akkumulátor |
| -Játékidő | 5-6H |
| -Beszélgetési idő | 6-7 óra |
| -Töltési idő | kb 1,5 óra Készenléti idő:akár 260H |
| -Anyaga | alumínium ötvözet + PC + ABS Premium vákuum vezeték nélküli fejhallgató lejátszóhoz vagy mobiltelefonhoz. Mikrofonnal rendelkeznek, amivel fülhallgatóként is használhatók, a minőség pedig a legmagasabb szinten van a teljes frekvenciatartományban. A sikeres kialakításnak és a különböző méretű cserélhető fülpárnáknak köszönhetően biztonságosan rögzíthetők a fülben. |
Hasonló termékek
Havit HV-I93 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI93
12.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Haylou T17 True Wireless Bluetooth sport fülhallgató, Bluetooth 5.0, IPX7, Zajszűrővel ellátott mikrofon, Vízálló, Sportoláshoz kiváló Fekete - BONTOTT CSOMAGOLÁS, LEÉRTÉKELT ÁRU!
Cikkszám: HAYLOUT17
12.990 Ft
Gyártó: Haylou
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-L675 fülhallgató, fekete-ezüst
Cikkszám: HAVHVL675
2.490 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-G1 Bluetooth vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVG1
14.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-E58P vezetékes fülhallgató
Cikkszám: HAVHVE58P
990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Havit HV-I96 vezeték nélküli fülhallgató, fekete
Cikkszám: HAVHVI96
15.990 Ft
Gyártó: Havit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
