Leírás
Mill CUS1800MECWA Compact 1800W fűtőventilátor-hősugárzó, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
A Mill Compact egy kis méretű, kompakt és hatékony ventilátoros fűtőtest, elegáns formatervezésben. A fűtőtest lágy, lekerekített élei és finoman ívelt oldalai aláhúzzák a minimalista skandináv stílust, és természetes módon illeszkedik a legtöbb modern otthonba. Ne hagyja, hogy a mérete megtévessze! Ez egy nagyon hatékony fűtőberendezés, amely gyorsan felmelegíti a kisebb és nagyobb helyiségeket egyaránt. A csinos kis fűtőtest könnyen mozgatható bárhová, ahol extra melegre van szüksége, és nagyon kevés helyet foglal el a tárolás során.
Termékinformációk:
Ez a fehér, kompakt kivitelű Mill ventilátoros fűtőtest akár 30 m2-es helyiségekben is használható. 1800 Watt teljesítményű, nagy teljesítményű ventilátor a gyors hőelosztásért, elegáns alumínium talpa és 2 állása van.
Ezenkívül PTC fűtőelemmel is fel van szerelve. A PTC elem előnye, hogy más típusú fűtőelemekhez képest sokkal alacsonyabb felületi hőmérséklettel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy sokkal kevesebb port éget el. Ez egy win-win helyzet. Ez a Mill szellőzőfűtő gyorsan meleget ad otthonának.

Műszaki adatok:
Teljesítmény: 1800 W (1200 / 1800 W)
Termosztát: mechanikus
Legfeljebb 30 m2-es helyiségekhez
Szín: malomfehér
Kábel: fekete, 140 cm-es dugó nincs földelve (de dupla szigetelésű kábellel)
Vezetékkimenet elhelyezése: Hátul
2 fűtési fokozat: 1200 és 1800 watt
Ventilátorral a gyors hőelosztásért
Felborulás és túlmelegedés elleni védelem
Könnyen mozgatható és tárolható
Súlya 2,2 kg
Méretei: 13,5 x 24,9 x 24,9 cm
Garancia: 12 hónap Display szervizben
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 26.8 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Ventilátoros fűtőtest |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 135 mm |
| Magasság (max.) | 249 mm |
| Mélység (max.) | 249 mm |
| Teljesítmény | 1800 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Mill CUS1800MECWA Compact 1800W fűtőventilátor-hősugárzó, Hőfokszabályozó, Termosztát, 2 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Fehér
A Mill Compact egy kis méretű, kompakt és hatékony ventilátoros fűtőtest, elegáns formatervezésben. A fűtőtest lágy, lekerekített élei és finoman ívelt oldalai aláhúzzák a minimalista skandináv stílust, és természetes módon illeszkedik a legtöbb modern otthonba. Ne hagyja, hogy a mérete megtévessze! Ez egy nagyon hatékony fűtőberendezés, amely gyorsan felmelegíti a kisebb és nagyobb helyiségeket egyaránt. A csinos kis fűtőtest könnyen mozgatható bárhová, ahol extra melegre van szüksége, és nagyon kevés helyet foglal el a tárolás során.
Termékinformációk:
Ez a fehér, kompakt kivitelű Mill ventilátoros fűtőtest akár 30 m2-es helyiségekben is használható. 1800 Watt teljesítményű, nagy teljesítményű ventilátor a gyors hőelosztásért, elegáns alumínium talpa és 2 állása van.
Ezenkívül PTC fűtőelemmel is fel van szerelve. A PTC elem előnye, hogy más típusú fűtőelemekhez képest sokkal alacsonyabb felületi hőmérséklettel rendelkezik, ami azt jelenti, hogy sokkal kevesebb port éget el. Ez egy win-win helyzet. Ez a Mill szellőzőfűtő gyorsan meleget ad otthonának.

Műszaki adatok:
Teljesítmény: 1800 W (1200 / 1800 W)
Termosztát: mechanikus
Legfeljebb 30 m2-es helyiségekhez
Szín: malomfehér
Kábel: fekete, 140 cm-es dugó nincs földelve (de dupla szigetelésű kábellel)
Vezetékkimenet elhelyezése: Hátul
2 fűtési fokozat: 1200 és 1800 watt
Ventilátorral a gyors hőelosztásért
Felborulás és túlmelegedés elleni védelem
Könnyen mozgatható és tárolható
Súlya 2,2 kg
Méretei: 13,5 x 24,9 x 24,9 cm
Garancia: 12 hónap Display szervizben
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 19 cm |
| Márka | Mill |
| Mélység | 26.8 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 2.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Ventilátoros fűtőtest |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 135 mm |
| Magasság (max.) | 249 mm |
| Mélység (max.) | 249 mm |
| Teljesítmény | 1800 W |
