Leírás
Ez a kompakt kenyérpirító 2 nyílással rendelkezik, így könnyedén megpiríthat 2 szelet kenyeret. A 6 pirítási beállítás az enyhén pirítottól az aranybarnáig terjed, ennek köszönhetően tökéletes eredményt érhet el. A kivehető morzsatálca felfogja az összes morzsát, ezzel megkönnyítve a kenyérpirító tisztítását. Ráadásul a kábeltartónak köszönhetően könnyű a tárolása.
• 700 W-os kenyérpirító 2 szelet kenyérhez
• 6 pirítási beállítás kedvenc pirítósához
• praktikus, felhajtható morzsatálca
• Kábeltároló funkció
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 17.2 cm |
| Márka | Nedis |
| Mélység | 15 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 700 W |
| Tömeg | 0.73 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zsemlemelegítő rács | Nem |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ez a kompakt kenyérpirító 2 nyílással rendelkezik, így könnyedén megpiríthat 2 szelet kenyeret. A 6 pirítási beállítás az enyhén pirítottól az aranybarnáig terjed, ennek köszönhetően tökéletes eredményt érhet el. A kivehető morzsatálca felfogja az összes morzsát, ezzel megkönnyítve a kenyérpirító tisztítását. Ráadásul a kábeltartónak köszönhetően könnyű a tárolása.
• 700 W-os kenyérpirító 2 szelet kenyérhez
• 6 pirítási beállítás kedvenc pirítósához
• praktikus, felhajtható morzsatálca
• Kábeltároló funkció
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Kijelző | Nincs |
| Kiolvasztás | Nem |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 17.2 cm |
| Márka | Nedis |
| Mélység | 15 cm |
| Szélesség | 26 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 700 W |
| Tömeg | 0.73 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zsemlemelegítő rács | Nem |
Hasonló termékek
Momert 2067 Kenyérpirító, 2 szeletes, 850 W, Inox
Cikkszám: MOM2067
10.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STS 2652RD Kenyérpirító, 850W, 2 szeletes, 7 fokozat, Magas kiemelés, Kiolvasztás, Melegen tartás, Piros
Cikkszám: SENCORSTS2652RD
10.150 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Momert 2066 hosszú, 4 szeletes kenyérpirító, 1400 W, Fehér
Cikkszám: MOM2066
9.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STS 2651 Kenyérpirító, 850W, 2 szeletes, 7 fokozat, Magas kiemelés, Kiolvasztás, Melegen tartás, Szürke
Cikkszám: SENCORSTS2651
9.490 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tefal TT1A1830 Vita Plastic 2 szeletes kenyérpirító, 7 fokozat, 800W, fekete
Cikkszám: TEFTT1A1830
12.900 Ft
Gyártó: Braun
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gorenje T1000E rozsdamentes acél 2 szeletes kenyérpirító, 7 fokozat, 1000W, ezüst
Cikkszám: GORT1000E
13.150 Ft
Gyártó: Gorenje
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
NEDIS KABT310EAL Hosszúszeletes kenyérpirító, 6 fokozat, 1000 W, Inox
Cikkszám: NEDISKABT310EAL
13.290 Ft
Gyártó: Nedis
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Momert 2065 Kenyérpirító, 2 szeletes, 750 W, Gyorsleállítás LED jelzéssel, Reset, Kiolvasztó és újramelegítő funkció, Fehér
Cikkszám: MOM2065
8.450 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
