Leírás
LEÍRÁS:
Melegítse otthonát gyorsan és hatékonyan az összecsukható kvarcfűtéssel.
800 W teljesítményű két különböző hőbeállítással is létrehozhatja a kívánt hőmérsékletet, amely a megfelelő hőérzethez kell. Az összecsukható kialakítás biztosítja a könnyű hordozhatóságot, lehetővé téve a fűtőtest egyszerű tárolását és szállítását. Beépített túlmelegedés és feldőlés elleni kapcsolóval szerelt. Gyors felmelegedés. Üzembe helyezés előtt, olvassa el a használati és biztonsági utasítást. Tulajdonságok: 2 fűtési beállítás: 400W / 800W
Túlmelegedés elleni védelem
Beépített hordozó fogantyú
Dőlés érzékelő kapcsoló
Garancia: 1 év
Szín: Fehér
Méret (mm): 250 x 140 x 370
Súly: 0,85 kg
Bemeneti feszültség/ Frekvencia: - 230V / 50-60Hz
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Nem |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 14 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Melegítse otthonát gyorsan és hatékonyan az összecsukható kvarcfűtéssel.
800 W teljesítményű két különböző hőbeállítással is létrehozhatja a kívánt hőmérsékletet, amely a megfelelő hőérzethez kell. Az összecsukható kialakítás biztosítja a könnyű hordozhatóságot, lehetővé téve a fűtőtest egyszerű tárolását és szállítását. Beépített túlmelegedés és feldőlés elleni kapcsolóval szerelt. Gyors felmelegedés. Üzembe helyezés előtt, olvassa el a használati és biztonsági utasítást. Tulajdonságok: 2 fűtési beállítás: 400W / 800W
Túlmelegedés elleni védelem
Beépített hordozó fogantyú
Dőlés érzékelő kapcsoló
Garancia: 1 év
Szín: Fehér
Méret (mm): 250 x 140 x 370
Súly: 0,85 kg
Bemeneti feszültség/ Frekvencia: - 230V / 50-60Hz
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Nem |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 14 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1 kg |
