Leírás
| Sütőlap borítása | Kerámia |
| Teljesítmény | 30 W |
| Maximális hőmérséklet beállítás | 215 °C |
| Ionizálás | Nem |
| Hajkiegyenesítő kefe | Nem |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
Gyártó: Remington
Modell: S1450
Tulajdonságok
Hajsimító
Kerámia bevonat
Maximális hőmérséklet beállítás: 215°C
Félperces, gyors felmelegedés
Be-, kikapcsoló gomb
Rugalmas simító lapok
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 9.5 cm |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 215 °C |
| Mélység | 5 cm |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 30 W |
| Tömeg | 0.46 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Sütőlap borítása | Kerámia |
| Teljesítmény | 30 W |
| Maximális hőmérséklet beállítás | 215 °C |
| Ionizálás | Nem |
| Hajkiegyenesítő kefe | Nem |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
Gyártó: Remington
Modell: S1450
Tulajdonságok
Hajsimító
Kerámia bevonat
Maximális hőmérséklet beállítás: 215°C
Félperces, gyors felmelegedés
Be-, kikapcsoló gomb
Rugalmas simító lapok
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 9.5 cm |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 215 °C |
| Mélység | 5 cm |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 30 W |
| Tömeg | 0.46 kg |
