Leírás
LEÍRÁS:
- Lapok mérete: 100 x 38 mm
- Kerámia-turmalin bevonatú lapok (A kerámia-turmalin bevonatú lapok ionokkal egyenletes hőelosztást biztosítanak, csökkentve a statikus elektromosságot és elősegítve a sima, fényes frizura kialakítását. Ez a bevonat védi a hajat a károsodástól, puhává és egészségesebbé téve azt.)
- IonMax technológia: 40 millió negatív ionnal biztosítja a ragyogó fényt és a sima, göndörödésmentes hajat, megőrizve a természetes hidratáltságot és csökkentve a szöszösödést.
- Állítható hőmérséklet: 140-230°C
- Digitális kijelző
- Felmelegedési idő: 30 mp
- Automatikus kikapcsolás
- 360°C-ban forgatható kábel
- Kábel hossz: 2.5 méter
- Teljesítmény: 65 W
Jótállási idő: 2 év
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Kijelző | Digitális |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Tesla |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 140 °C |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 65 W |
| Tömeg | 0.6 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Lapok mérete: 100 x 38 mm
- Kerámia-turmalin bevonatú lapok (A kerámia-turmalin bevonatú lapok ionokkal egyenletes hőelosztást biztosítanak, csökkentve a statikus elektromosságot és elősegítve a sima, fényes frizura kialakítását. Ez a bevonat védi a hajat a károsodástól, puhává és egészségesebbé téve azt.)
- IonMax technológia: 40 millió negatív ionnal biztosítja a ragyogó fényt és a sima, göndörödésmentes hajat, megőrizve a természetes hidratáltságot és csökkentve a szöszösödést.
- Állítható hőmérséklet: 140-230°C
- Digitális kijelző
- Felmelegedési idő: 30 mp
- Automatikus kikapcsolás
- 360°C-ban forgatható kábel
- Kábel hossz: 2.5 méter
- Teljesítmény: 65 W
Jótállási idő: 2 év
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Használat | Háztartási |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Kijelző | Digitális |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Tesla |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Min. hőmérséklet | 140 °C |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 65 W |
| Tömeg | 0.6 kg |
Hasonló termékek
Remington S1450 Hajvasaló, max. 215 °C, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: REMS1450
14.120 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington S1510 Ceramic Slim Hajvasaló, Kerámia bevonat, 220°C, Fekete
Cikkszám: REMS1510
14.120 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss ST089E Hajvasaló, 2 hőmérséklet fokozat, kerámiás, Fekete/Szürke
Cikkszám: BABYST089E
18.980 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TESLA STH300BP Hajvasaló, 42W, Fekete-Lila //2025.12.10-IG ÉRVÉNYESEK AZ ÁRAK, A KÉSZLET EREJÉIG!//
Cikkszám: TESSTH300BP
7.090 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington D3012GP Kerámia hajvasaló + hajszárító készlet, 2000W, Fekete/Aranyszín (2 az 1-ben hajformázó ajándékcsomag)
Cikkszám: REMD3012GP
19.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington S3505GP StyleEdition hajsimító ajándékcsomagolásban, 150-230 fok között állítható hőmérséklet, 15mp-es felmelegedés, 110mm hosszúságú rugalmas simító lapok
Cikkszám: REMS3505GP
20.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss ST255E Tourmalin kerámia hajvasaló, 3 hőmérséklet fokozat, Fekete
Cikkszám: BABYST255E
21.590 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington S5901 Coconut Smooth hajsimító, max. 230 fokig állítható, 9 hőmérséklet fokozat, Rózsaszín
Cikkszám: REMS5901
23.150 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
