Leírás
A négyszeres védelmi rendszerrel ellátott simító lapok* extra védelmet biztosítanak a hajszálaknak; ez kerámia, anti-sztatikus, turmalin, speciális finomra csiszolással kialakított lapokat jelent. A különböző hőmérséklet beállítási lehetőség biztosítja, hogy a hajunknak leginkább megfelelő hőmérsékletet állítsuk be. (* összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonattal)
Tulajdonságok:
- 4x védelem/bevonat:
- anti-sztatikus , kerámia, turmalin, teflon bevonatú lapok
- Maximális hőmérséklet beállítás: 220°C
- Félperces, gyors felmelegedés
- 2 hőmérsékletbeállítás
- Extra hosszú, rugalmas simító lapok
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 220 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 40 W |
| Tömeg | 0.36 kg |
| 4x védelem/bevonat | |
| anti-sztatikus, kerámia, turmalin, speciális finomra csiszolt lapok | |
| Maximális hőmérséklet beállítás | 220°C |
| Félperces, gyors felmelegedés | |
| 2 hőmérséklet beállítási lehetőség | |
| Extra hosszú, rugalmas simító lapok |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A négyszeres védelmi rendszerrel ellátott simító lapok* extra védelmet biztosítanak a hajszálaknak; ez kerámia, anti-sztatikus, turmalin, speciális finomra csiszolással kialakított lapokat jelent. A különböző hőmérséklet beállítási lehetőség biztosítja, hogy a hajunknak leginkább megfelelő hőmérsékletet állítsuk be. (* összehasonlítva a hagyományos kerámia bevonattal)
Tulajdonságok:
- 4x védelem/bevonat:
- anti-sztatikus , kerámia, turmalin, teflon bevonatú lapok
- Maximális hőmérséklet beállítás: 220°C
- Félperces, gyors felmelegedés
- 2 hőmérsékletbeállítás
- Extra hosszú, rugalmas simító lapok
| Bevonat anyaga | Kerámia-Turmalin |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 2 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 220 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 40 W |
| Tömeg | 0.36 kg |
| 4x védelem/bevonat | |
| anti-sztatikus, kerámia, turmalin, speciális finomra csiszolt lapok | |
| Maximális hőmérséklet beállítás | 220°C |
| Félperces, gyors felmelegedés | |
| 2 hőmérséklet beállítási lehetőség | |
| Extra hosszú, rugalmas simító lapok |
