Leírás
LEÍRÁS:
Fedezd fel a 2 Kosaras Air Fryer előnyeit, amely az egészségesebb és kényelmesebb főzés új szintjét hozza el otthonodba! Ez a 1700W-os teljesítményű készülék két 4,5 literes kosarával összesen 9 literes űrtartalmat biztosít, így egyszerre több ételt is elkészíthetsz.
A készülék kézi vezérlésű mechanikus időzítővel van felszerelve, így könnyedén szabályozhatod a sütési időt. A 360 fokos légáramlás technológia biztosítja az egyenletes hőeloszlást, amely garantálja a tökéletesen ropogós és ízletes ételeket, mindezt akár 80%-kal kevesebb olaj használatával!
A kosarak tapadásmentes bevonattal rendelkeznek, így az ételek nem ragadnak le, és a tisztítás is gyerekjáték. Az ujjlenyomatálló gombok tovább növelik a használat kényelmét, a tartozékok pedig mosogatógépben moshatók, így időt és energiát takarítasz meg.
Tulajdonságok:
- Teljesítmény: 1700W
- Ürtartalom: 2x4,5liter (9L)
- Tapadásmentes anyag: PFA
- Feszültség (V) : 220 - 240
- Funkció: Roston sült, grill, sült, olajmentes sütés stb.
- Időzítő: 0-30 perc
- Hőmérséklet tartomány: 80-200 fok Állítható
- Vezeték hossza: 1 méter
- Mosogatógépben mosható kosarak
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel hossza | 1 m |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1700 W |
| Űrtartalom | 9 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Fedezd fel a 2 Kosaras Air Fryer előnyeit, amely az egészségesebb és kényelmesebb főzés új szintjét hozza el otthonodba! Ez a 1700W-os teljesítményű készülék két 4,5 literes kosarával összesen 9 literes űrtartalmat biztosít, így egyszerre több ételt is elkészíthetsz.
A készülék kézi vezérlésű mechanikus időzítővel van felszerelve, így könnyedén szabályozhatod a sütési időt. A 360 fokos légáramlás technológia biztosítja az egyenletes hőeloszlást, amely garantálja a tökéletesen ropogós és ízletes ételeket, mindezt akár 80%-kal kevesebb olaj használatával!
A kosarak tapadásmentes bevonattal rendelkeznek, így az ételek nem ragadnak le, és a tisztítás is gyerekjáték. Az ujjlenyomatálló gombok tovább növelik a használat kényelmét, a tartozékok pedig mosogatógépben moshatók, így időt és energiát takarítasz meg.
Tulajdonságok:
- Teljesítmény: 1700W
- Ürtartalom: 2x4,5liter (9L)
- Tapadásmentes anyag: PFA
- Feszültség (V) : 220 - 240
- Funkció: Roston sült, grill, sült, olajmentes sütés stb.
- Időzítő: 0-30 perc
- Hőmérséklet tartomány: 80-200 fok Állítható
- Vezeték hossza: 1 méter
- Mosogatógépben mosható kosarak
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel hossza | 1 m |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1700 W |
| Űrtartalom | 9 l |
