Leírás
TOO OFR-11-2500-121 11 tagú elektromos olajradiátor, 2500W, Hőfokszabályozó, 2 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Szürke
A TOO Hot! OFR-11-2500-121 egy biztonságos és könnyen kezelhető 11 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve, illetve a készülék automatikusan kikapcsol, ha vízszintes helyzetbe kerül.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2500W
- 11 tagú
- 2 fűtési fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 54 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 12 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Tagok száma | 11 |
| Fűtési fokozat | 2 |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Felbillenés esetén kikapcsol | Igen |
| Kábel tároló | Igen |
| Szín | szürke |
| Szélesség (max. ) | 440 mm |
| Magasság (max. ) | 540 mm |
| Mélység (max. ) | 280 mm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO OFR-11-2500-121 11 tagú elektromos olajradiátor, 2500W, Hőfokszabályozó, 2 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, Szürke
A TOO Hot! OFR-11-2500-121 egy biztonságos és könnyen kezelhető 11 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve, illetve a készülék automatikusan kikapcsol, ha vízszintes helyzetbe kerül.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2500W
- 11 tagú
- 2 fűtési fokozat
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 54 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 12 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Teljesítmény | 2500 W |
| Tagok száma | 11 |
| Fűtési fokozat | 2 |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Felbillenés esetén kikapcsol | Igen |
| Kábel tároló | Igen |
| Szín | szürke |
| Szélesség (max. ) | 440 mm |
| Magasság (max. ) | 540 mm |
| Mélység (max. ) | 280 mm |
