Leírás
TOO OFR-9-2400-130 9 tagú elektromos olajradiátor, 2400W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, 24 órás időzítő, Fehér
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2400W
- 9 tagú
- 3 fűtési fokozat
- 24 órás időzítő
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Működésjelző fény
- Szín: fehér
- 220V / 50Hz
Doboz tartalma:
- OFR-9-2400-130 2400 W Olajradiátor
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Teljesítmény | 2400 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO OFR-9-2400-130 9 tagú elektromos olajradiátor, 2400W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Felbillenés esetén kikapcsol, 24 órás időzítő, Fehér
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2400W
- 9 tagú
- 3 fűtési fokozat
- 24 órás időzítő
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Felbillenés esetén kikapcsol
- Működésjelző fény
- Szín: fehér
- 220V / 50Hz
Doboz tartalma:
- OFR-9-2400-130 2400 W Olajradiátor
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap forgalmazói garancia!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Magasság | 55 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 38 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 10 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Teljesítmény | 2400 W |
