Leírás
TOO OFR-7-700-120 7 tagú elektromos olajradiátor, 700W, 1 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szürke
A TOO Hot! OFR-7-700-120 egy biztonságos és könnyen kezelhető 7 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 700W
- 7 tagú
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 38.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 14 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 700 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 7 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 320 mm |
| Magasság (max.) | 385 mm |
| Mélység (max.) | 140 mm |
| Teljesítmény | 700 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO OFR-7-700-120 7 tagú elektromos olajradiátor, 700W, 1 fűtési fokozat, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, Szürke
A TOO Hot! OFR-7-700-120 egy biztonságos és könnyen kezelhető 7 tagú elektromos olajradiátor. Gyors felmelegedést követően sokáig tárolja a hőt, így leállítás után is hosszasan meleg marad a helyiségben. Termosztátjával egyszerűen beállítható a kívánt hőmérséklet. A maximális biztonság érdekében túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 700W
- 7 tagú
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Kábel tároló
- Szín: szürke
- 220V / 50Hz
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Kábel visszacsévélés | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 38.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 14 cm |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 700 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Teljesítmény vezérlés | Tekerőgomb |
| Tömeg | 7 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vezeték tároló | Igen |
| Típus | Olajradiátor |
| Termosztát | Igen |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 320 mm |
| Magasság (max.) | 385 mm |
| Mélység (max.) | 140 mm |
| Teljesítmény | 700 W |
