Leírás
LEÍRÁS:
Zurrichberg konyhai robotgép/dagasztógép 6 sebességgel + 2 keverőszárral
Gyönyörű, egyedi tervezésű műremek, ami nemcsak remek teljesítményével hívja fel magára a figyelmet, hanem jól is néz ki
Erőteljes, többfunkciós konyhai robotgép lehengerlő teljesítménnyel
Nem csupán habverésre és dagasztásra használható, számos más funkció is elérhető az eszközzel, így szinte bármilyen konyhai művelet elvégezhető vele!
Konyhai robotgép funkciók: sűrű tészta keverés, mixelés, habverés, dagasztás, stb.
A gyorsan fel- és lecsatolható mechanizmus lehetővé teszi a szárak gyors cseréjét, így többek közt tejszínhab, piskótatészta és kenyértészta elkészítésére használhatjuk
Főbb jellemzők:
6 állítható sebesség fokozattal
2 öntött alumínium keverőszárak
3 literes rozsdamentes acél keverőtálat tartalmaz
Csúszásmentes tapadó lábak találhatók a gép alján
Széles alumínium kések
Kivehető keverőtál
Kihajtható és dönthető többfunkciós kar
Műszaki adatok
Feszültség: 220V / 50Hz
Teljesítmény: 500W
Keverő tál tartály: 3L
Sebesség szám: 6 állítható sebeségel + Keverőszárak (Öntött Alumínium): Habverő, Tészta Horog
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Űrtartalom | 3 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Zurrichberg konyhai robotgép/dagasztógép 6 sebességgel + 2 keverőszárral
Gyönyörű, egyedi tervezésű műremek, ami nemcsak remek teljesítményével hívja fel magára a figyelmet, hanem jól is néz ki
Erőteljes, többfunkciós konyhai robotgép lehengerlő teljesítménnyel
Nem csupán habverésre és dagasztásra használható, számos más funkció is elérhető az eszközzel, így szinte bármilyen konyhai művelet elvégezhető vele!
Konyhai robotgép funkciók: sűrű tészta keverés, mixelés, habverés, dagasztás, stb.
A gyorsan fel- és lecsatolható mechanizmus lehetővé teszi a szárak gyors cseréjét, így többek közt tejszínhab, piskótatészta és kenyértészta elkészítésére használhatjuk
Főbb jellemzők:
6 állítható sebesség fokozattal
2 öntött alumínium keverőszárak
3 literes rozsdamentes acél keverőtálat tartalmaz
Csúszásmentes tapadó lábak találhatók a gép alján
Széles alumínium kések
Kivehető keverőtál
Kihajtható és dönthető többfunkciós kar
Műszaki adatok
Feszültség: 220V / 50Hz
Teljesítmény: 500W
Keverő tál tartály: 3L
Sebesség szám: 6 állítható sebeségel + Keverőszárak (Öntött Alumínium): Habverő, Tészta Horog
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Teljesítmény | 500 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Űrtartalom | 3 l |
