Leírás
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 2700 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Anyag
- Műanyag
-
Űrtartalom
- 9 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 5,86 kg
-
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Megvilágítás | LED |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2700 W |
| Tömeg | 5.86 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 9 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 2700 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Forgó kosár
- Nem
-
Termosztát
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Anyag
- Műanyag
-
Űrtartalom
- 9 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 5,86 kg
-
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Megvilágítás | LED |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2700 W |
| Tömeg | 5.86 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 9 l |
Hasonló termékek
Berlinger Haus BH/9469 fekete- rózsaarany 4,1 L+4,1 L forrólevegős sütő 2700W XXL méret Tapadásmentes olajtálca és kosár Digitális
Cikkszám: BH9469
49.900 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hauser AF-2450 Forrólevegős sütő/Air fryer, 2 x 4.5 liter, 1750W, Fekete !!!KARÁCSONYI KEDVEZMÉNY -20% DECEMBER 15-IG, A KÉSZLET EREJÉIG!!!
Cikkszám: HAUAF2450
44.900 Ft
Gyártó: Hauser
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tefal FR490070 Versalio Univerzális multifunkciós olajsütő 7in1, 1600W/230V, 2 liter, Fehér
Cikkszám: TEFFR490070
43.100 Ft
Gyártó: Tefal
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5262 Dupla kosaras nagy teljesítményű Forró levegős sütő/Air fryer, Tapadásmentes, 9 liter (4,5 l + 4,5 l), 1700W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: RAFR5262
40.990 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 6936 Air Fryer Bio fritu forrólevegős sütő,dupla 9L=4,5L+4,5L 2000W Kivehető grill rács idő- és hőfok beállítással
Cikkszám: HM6936
40.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9489 Leonardo Collection 5 l forrólevegős sütő, 1400W, XL méret Kosár, tapadásmentes bevonattal, Digitális, Matt bordó
Cikkszám: BH9489
38.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tefal FF175D71 Filtra One Inox olajsütő, 2,1L, 1900W
Cikkszám: TEFALFF175D71
38.990 Ft
Gyártó: Tefal
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9609 matt antracit 8 L forrólevegős sütő 1650W, rozsdamentes acél
Cikkszám: BH9609
36.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
