Leírás
Leírás
- 2 db 4,5 Literes kapacitás
- Olaj nélküli sütés, forrólevegőt keringető rendszer
- 50-200 ℃ között állítható hőmérséklet
- 30 perces időzítő funkció
- Digitális kijelző
- Kivehető sütőkosár tapadásmentes felülettel
- Gyors felfűtés
Szélesség: 30 cm
Magasság: 35 cm
Mélység: 35 cm
Szín: Fekete
Tömeg: 7.8 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Hauser |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 35 cm |
| Min. hőmérséklet | 50 °C |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1750 W |
| Tömeg | 7.8 kg |
| Űrtartalom | 10 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
- 2 db 4,5 Literes kapacitás
- Olaj nélküli sütés, forrólevegőt keringető rendszer
- 50-200 ℃ között állítható hőmérséklet
- 30 perces időzítő funkció
- Digitális kijelző
- Kivehető sütőkosár tapadásmentes felülettel
- Gyors felfűtés
Szélesség: 30 cm
Magasság: 35 cm
Mélység: 35 cm
Szín: Fekete
Tömeg: 7.8 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Hauser |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 35 cm |
| Min. hőmérséklet | 50 °C |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1750 W |
| Tömeg | 7.8 kg |
| Űrtartalom | 10 l |
Hasonló termékek
Tefal FR490070 Versalio Univerzális multifunkciós olajsütő 7in1, 1600W/230V, 2 liter, Fehér
Cikkszám: TEFFR490070
43.100 Ft
Gyártó: Tefal
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5262 Dupla kosaras nagy teljesítményű Forró levegős sütő/Air fryer, Tapadásmentes, 9 liter (4,5 l + 4,5 l), 1700W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: RAFR5262
40.990 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 6936 Air Fryer Bio fritu forrólevegős sütő,dupla 9L=4,5L+4,5L 2000W Kivehető grill rács idő- és hőfok beállítással
Cikkszám: HM6936
40.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9469 fekete- rózsaarany 4,1 L+4,1 L forrólevegős sütő 2700W XXL méret Tapadásmentes olajtálca és kosár Digitális
Cikkszám: BH9469
49.900 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9489 Leonardo Collection 5 l forrólevegős sütő, 1400W, XL méret Kosár, tapadásmentes bevonattal, Digitális, Matt bordó
Cikkszám: BH9489
38.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tefal FF175D71 Filtra One Inox olajsütő, 2,1L, 1900W
Cikkszám: TEFALFF175D71
38.990 Ft
Gyártó: Tefal
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9422 Forrólevegős sütő/Air Fryer, 5L, Érintőképernyős LCD kijelző, 1450W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: BH9422
36.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9606 matt bordó 8 L forrólevegős sütő 1650W XXXL méret kosár tapadásmentes bevonattal Digitális
Cikkszám: BH9606
36.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
