Leírás
Ha a praktikus és kompakt hűtőszekrények világában keresi a tökéletes megoldást, akkor a Dimarson DM 90 tökéletes választás lehet Önnek. Ez a stílusos egyajtós hűtőszekrény kiválóan illeszkedik bármely modern otthonba vagy irodába, és még a legkisebb helyeken is elfér.
Főbb paraméterek:
- Kiváló Kialakítás: Szabadonálló kivitelének köszönhetően könnyedén elhelyezheti bárhol a konyhában vagy akár a dolgozószobában is.
- Praktikus Mini Hűtőszekrény: Bár kicsi mérete ellenére, rendkívül funkcionális, és még egy fagyasztó rekeszt is magában foglal.
- Kiváló Teljesítmény: SN-T klíma osztálya biztosítja, hogy a hűtő minden körülmények között hatékonyan működjön.
- Tágas Raktér: 81 liter nettó hűtőtérrel és 10 liter nettó fagyasztótérrel rendelkezik, így elegendő helyet biztosít az élelmiszerek és italok tárolására.
- Kényelmes Használat: Cserélhető oldalú ajtónyitóval és 3 praktikus ajtórekesszel rendelkezik.
- Csendes Működés: Alacsony zajszintje (39 dB) lehetővé teszi, hogy zavartalanul élvezze mindennapjait.
Válassza a Dimarson DM 90 Egyajtós Szabadonálló Mini Hűtőszekrényét, és élvezze a praktikus és stílusos hűtő megoldását otthonában vagy irodájában!
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 110 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 1 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 10 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 81 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | N-ST-T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 83 cm |
| Márka | Dimarson |
| Mélység | 44.5 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 91 l |
| Tömeg | 27 kg |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 39 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Klíma osztály | SN-T |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Hűtő polcok száma | 2 db |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Mélység | 48.5 cm |
| Nettó hűtőtér | 81 liter |
| Nettó fagyasztótér | 10 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 1 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ha a praktikus és kompakt hűtőszekrények világában keresi a tökéletes megoldást, akkor a Dimarson DM 90 tökéletes választás lehet Önnek. Ez a stílusos egyajtós hűtőszekrény kiválóan illeszkedik bármely modern otthonba vagy irodába, és még a legkisebb helyeken is elfér.
Főbb paraméterek:
- Kiváló Kialakítás: Szabadonálló kivitelének köszönhetően könnyedén elhelyezheti bárhol a konyhában vagy akár a dolgozószobában is.
- Praktikus Mini Hűtőszekrény: Bár kicsi mérete ellenére, rendkívül funkcionális, és még egy fagyasztó rekeszt is magában foglal.
- Kiváló Teljesítmény: SN-T klíma osztálya biztosítja, hogy a hűtő minden körülmények között hatékonyan működjön.
- Tágas Raktér: 81 liter nettó hűtőtérrel és 10 liter nettó fagyasztótérrel rendelkezik, így elegendő helyet biztosít az élelmiszerek és italok tárolására.
- Kényelmes Használat: Cserélhető oldalú ajtónyitóval és 3 praktikus ajtórekesszel rendelkezik.
- Csendes Működés: Alacsony zajszintje (39 dB) lehetővé teszi, hogy zavartalanul élvezze mindennapjait.
Válassza a Dimarson DM 90 Egyajtós Szabadonálló Mini Hűtőszekrényét, és élvezze a praktikus és stílusos hűtő megoldását otthonában vagy irodájában!
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 110 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 1 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Fagyasztó térfogat | 10 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 81 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | Hagyományos |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | N-ST-T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 83 cm |
| Márka | Dimarson |
| Mélység | 44.5 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 91 l |
| Tömeg | 27 kg |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Zajszint | 39 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Klíma osztály | SN-T |
| Fagyasztó rekeszek száma | 1 |
| Hűtő polcok száma | 2 db |
| Szélesség | 45 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Mélység | 48.5 cm |
| Nettó hűtőtér | 81 liter |
| Nettó fagyasztótér | 10 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 1 kg/nap |
| Visszamelegedési idő | 6 óra |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 39 dB |
