Leírás
Termék típus: egyajtós kabinet hűtőszekrény
Szín: Fehér
Teljes méret: 131 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Zajszínt: 39 dB
Hűtő: 3 részes + rekesz
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
LED világítás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 553 x 574 x 845 mm
Tömeg: 25/27,3 kg
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 98 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 131 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 57.4 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 131 l |
| Tömeg | 25 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Termék típus | egyajtós kabinet hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 131 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 39 dB |
| Hűtő | 3 részes + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| LED világítás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 553 x 574 x 845 mm |
| Tömeg | 25/27,3 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: egyajtós kabinet hűtőszekrény
Szín: Fehér
Teljes méret: 131 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Zajszínt: 39 dB
Hűtő: 3 részes + rekesz
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
LED világítás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 553 x 574 x 845 mm
Tömeg: 25/27,3 kg
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 98 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 131 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 57.4 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 131 l |
| Tömeg | 25 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Termék típus | egyajtós kabinet hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 131 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 39 dB |
| Hűtő | 3 részes + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| LED világítás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 553 x 574 x 845 mm |
| Tömeg | 25/27,3 kg |
