Leírás
Leírás:
Űrtartalom: 75l / 7l Energiaosztály: "E" (125 kWh/év), statikus hűtési rendszer, 2 üvegpolc, zöldségtartó rekesz, tojás- és jégkockatartó, LED világítás, visszamelegedéso idő: 5 óra, állítható lábak,
Elhelyezés: Szabadonálló
Kialakítás: Egyajtós
Energiaosztály: E
Hűtési rendszer: Mechanikus
Zajszint : 38 dB
Éves energiafogyasztás : 125 kWh
Hűtő űrtartalom: 75 L
Fagyasztó űrtartalom: 7 L
Ajtórekesz: 3 db
Hűtő polc: 2 db
Fagyasztó polc: 1 db
Alap szín: Fehér
Megfordítható ajtónyitás
Szélesség (max.)
47,5 cm
Magasság (max.)
84,2 cm
Mélység (max.)
44,8 cm
Súly
23 kg
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiafogyasztás | 125 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 125 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 7 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 75 l |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Magasság | 84.2 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 44.8 cm |
| Szélesség | 48 cm |
| Teljes térfogat | 82 l |
| Tömeg | 23 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 5 óra |
| Zajszint | 38 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Űrtartalom: 75l / 7l Energiaosztály: "E" (125 kWh/év), statikus hűtési rendszer, 2 üvegpolc, zöldségtartó rekesz, tojás- és jégkockatartó, LED világítás, visszamelegedéso idő: 5 óra, állítható lábak,
Elhelyezés: Szabadonálló
Kialakítás: Egyajtós
Energiaosztály: E
Hűtési rendszer: Mechanikus
Zajszint : 38 dB
Éves energiafogyasztás : 125 kWh
Hűtő űrtartalom: 75 L
Fagyasztó űrtartalom: 7 L
Ajtórekesz: 3 db
Hűtő polc: 2 db
Fagyasztó polc: 1 db
Alap szín: Fehér
Megfordítható ajtónyitás
Szélesség (max.)
47,5 cm
Magasság (max.)
84,2 cm
Mélység (max.)
44,8 cm
Súly
23 kg
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiafogyasztás | 125 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 125 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 7 l |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 75 l |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Magasság | 84.2 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 44.8 cm |
| Szélesség | 48 cm |
| Teljes térfogat | 82 l |
| Tömeg | 23 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 5 óra |
| Zajszint | 38 dB |
