Leírás
Midea MDRD142FGE01 egyajtós hűtőszekrény, 93 l, E energiaosztály, Fehér
Leírás:
Méret (szélesség x magasság x mélység): 47,2 x 86 x 45 cm
Űrtartalom: 93 l
Energiaosztály: E
Változtatható ajtónyitás
Zajszint: 41 dB
Polcol száma: 3 db
Ajtó rekeszek száma: 3 db
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 86 cm |
| Márka | Midea |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 19 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály | E |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 86 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Változtatható ajtónyitás | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 41 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Midea MDRD142FGE01 egyajtós hűtőszekrény, 93 l, E energiaosztály, Fehér
Leírás:
Méret (szélesség x magasság x mélység): 47,2 x 86 x 45 cm
Űrtartalom: 93 l
Energiaosztály: E
Változtatható ajtónyitás
Zajszint: 41 dB
Polcol száma: 3 db
Ajtó rekeszek száma: 3 db
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Hűtő térfogat | 93 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Inverter technológia | Nem |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 86 cm |
| Márka | Midea |
| Mélység | 45 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Teljes térfogat | 93 l |
| Tömeg | 19 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Egyajtós |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Igen |
| Mini hűtőszekrény | Igen |
| Energiaosztály | E |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 47.2 cm |
| Magasság | 86 cm |
| Mélység | 45 cm |
| Nettó hűtőtér | 93 liter |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Változtatható ajtónyitás | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 41 dB |
