Leírás
SensiCare: testreszabott gondoskodás rövidebb idő alatt A SensiCare rendszer a töltet nagyságához igazítja a mosás hosszát. Csak annyi vizet és energiát használ, ami az adott mennyiséghez feltétlenül szükséges. Takarékoskodik az energiával és egyben megóvja a ruhákat, mivel minden mosás egyre elhasználtabbá teszi kedvenc darabjainkat.
Finoman nyíló ajtó A finoman nyíló dob ajtóknak köszönhetően a ruhák be- és kipakolása egyszerű és biztonságos. Valódi tisztaság a gőz segítségével, allergiásoknak ajánlva Az Antiallergén program a mosást gőzzel kombinálja, így az allergének és a baktériumok teljesen eltűnnek a ruhákból. SoftPlus: puhaság és friss illat A SoftPlus funkció gondoskodik róla, hogy a gépben a ruhák egyenletesen oszoljanak el az utolsó öblítés előtt, így amikor az öblítő a dobba kerül, eljut minden szövetszálhoz. Így a ruhák sokkal puhábbak lesznek, és a friss illatukat is hosszabb ideig megőrzik. Spóroljon energiát az Eco TimeManager-rel Az Eco TimeManager segítségével lerövidítheti a program hosszát. Idő és energia megtakarítása anélkül, hogy kompromisszumot kötne a tisztaság tekintetében. Rövidebb idő, kevesebb energia- és vízfelhasználás A SensiCare rendszer a mosás első percében meghatározza a mosási időt, valamint az energia- és vízfelhasználást. A legkisebb töltet esetén is optimális lesz a fogyasztás, és ezzel a ruhákat is kíméli a készülék. SensiCare: testreszabott gondoskodás rövidebb idő alatt A SensiCare rendszer a töltet nagyságához igazítja a mosás hosszát. Csak annyi vizet és energiát használ, ami az adott mennyiséghez feltétlenül szükséges. Takarékoskodik az energiával és egyben megóvja a ruhákat, mivel minden mosás egyre elhasználtabbá teszi kedvenc darabjainkat. P
Műszaki adatok:
- Beépítés típusa: Standard
- Mosógép típusa: Standard
- Keskeny: Igen
- Megtöltés típusa: Felültöltős
- Töltet kapacítás: 6 kg
- Centrifugálási sebesség: 1200 fordulat/perc
- Centrifuga zajszint: 77 dB
- Tartály anyaga: Rozsdamentes acél
- Ajtónyitás iránya: Felső rész
- Vezérlőpanel típusa: Mechanikus , Digitális
- Mélység: 60 cm
- Szélesség: 40 cm
- Magasság: 89 cm
- Súly: 58 kg
- Kábel hossza: 2.4 m
- Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint: D energiaosztály
- Centrifugálási hatékonyság: B
- Energiafogyasztás / 100 mosás: 65 kWh
- Tulajdonság: Állítható lábak , LCD kijelző , Késleltetett indítás , Automata dobpozícionálás , Átfolyásmérő
- Biztonsági funkciók: Túlfolyás védelem
- Technológiák: Time Manager , Aqua Control , Woolmark Blue
- Mosási programok: Selyem , Pamut , Műszálas , Antiallergén , Farmer , Kímélő , Gyapjú , Kültéri ruházat , Öblítés , Baba program , Sport , Gyors 14' , Eco 40, 60
- Gyorsmosás hossza: 14 min
- Adagolók: Öblítő , Mosószer
- Fordulatszámok: 1151
- ECO program időtartama: 3.17 h
Paraméterek
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 77 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 17 perc |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 130 KWh/év |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 89 cm |
| Márka | Electrolux |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 60 cm |
| Mosás zajszint | 56 dB |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 58 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 56 dB |
| Mosási kapacitás (kg) | 6 kg |
| Kijelző típusa | nagy LCD |
| Motor típus | univerzális |
| Programok | Be/Ki, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyorsmosás (14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, antiallergén program, babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri ruházat, farmer |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue |
| Szenzor | Aqua control szenzor, Átfolyásmérő, ProSense |
| Dobpozícionálás | igen, elektronikus |
| Betöltő nyílás | lágyan nyíló ajtó |
| Kábelhossz (m) | 2.4 |
| Bejövő vízcső védelme | standard |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 130 |
| Vízelárasztás elleni védelem | nyomáskapcsoló |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 57 |
| Magasság (mm) | 890 |
| Szélesség (mm) | 400 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Energiaosztály (mosás ciklus) | D |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh) | 65 |
| Súlyozott vízfogyasztás(l) | 40 |
| Eco 40-60 program időtartama | 3:17 |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc) | 1151 |
| Centrifugálási hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási érték | C |
| Zajszint dB(A) | 77 |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom % | 53.5 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%) | 55 |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
SensiCare: testreszabott gondoskodás rövidebb idő alatt A SensiCare rendszer a töltet nagyságához igazítja a mosás hosszát. Csak annyi vizet és energiát használ, ami az adott mennyiséghez feltétlenül szükséges. Takarékoskodik az energiával és egyben megóvja a ruhákat, mivel minden mosás egyre elhasználtabbá teszi kedvenc darabjainkat.
Finoman nyíló ajtó A finoman nyíló dob ajtóknak köszönhetően a ruhák be- és kipakolása egyszerű és biztonságos. Valódi tisztaság a gőz segítségével, allergiásoknak ajánlva Az Antiallergén program a mosást gőzzel kombinálja, így az allergének és a baktériumok teljesen eltűnnek a ruhákból. SoftPlus: puhaság és friss illat A SoftPlus funkció gondoskodik róla, hogy a gépben a ruhák egyenletesen oszoljanak el az utolsó öblítés előtt, így amikor az öblítő a dobba kerül, eljut minden szövetszálhoz. Így a ruhák sokkal puhábbak lesznek, és a friss illatukat is hosszabb ideig megőrzik. Spóroljon energiát az Eco TimeManager-rel Az Eco TimeManager segítségével lerövidítheti a program hosszát. Idő és energia megtakarítása anélkül, hogy kompromisszumot kötne a tisztaság tekintetében. Rövidebb idő, kevesebb energia- és vízfelhasználás A SensiCare rendszer a mosás első percében meghatározza a mosási időt, valamint az energia- és vízfelhasználást. A legkisebb töltet esetén is optimális lesz a fogyasztás, és ezzel a ruhákat is kíméli a készülék. SensiCare: testreszabott gondoskodás rövidebb idő alatt A SensiCare rendszer a töltet nagyságához igazítja a mosás hosszát. Csak annyi vizet és energiát használ, ami az adott mennyiséghez feltétlenül szükséges. Takarékoskodik az energiával és egyben megóvja a ruhákat, mivel minden mosás egyre elhasználtabbá teszi kedvenc darabjainkat. P
Műszaki adatok:
- Beépítés típusa: Standard
- Mosógép típusa: Standard
- Keskeny: Igen
- Megtöltés típusa: Felültöltős
- Töltet kapacítás: 6 kg
- Centrifugálási sebesség: 1200 fordulat/perc
- Centrifuga zajszint: 77 dB
- Tartály anyaga: Rozsdamentes acél
- Ajtónyitás iránya: Felső rész
- Vezérlőpanel típusa: Mechanikus , Digitális
- Mélység: 60 cm
- Szélesség: 40 cm
- Magasság: 89 cm
- Súly: 58 kg
- Kábel hossza: 2.4 m
- Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint: D energiaosztály
- Centrifugálási hatékonyság: B
- Energiafogyasztás / 100 mosás: 65 kWh
- Tulajdonság: Állítható lábak , LCD kijelző , Késleltetett indítás , Automata dobpozícionálás , Átfolyásmérő
- Biztonsági funkciók: Túlfolyás védelem
- Technológiák: Time Manager , Aqua Control , Woolmark Blue
- Mosási programok: Selyem , Pamut , Műszálas , Antiallergén , Farmer , Kímélő , Gyapjú , Kültéri ruházat , Öblítés , Baba program , Sport , Gyors 14' , Eco 40, 60
- Gyorsmosás hossza: 14 min
- Adagolók: Öblítő , Mosószer
- Fordulatszámok: 1151
- ECO program időtartama: 3.17 h
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 77 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 17 perc |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | D |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 130 KWh/év |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Magasság | 89 cm |
| Márka | Electrolux |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 60 cm |
| Mosás zajszint | 56 dB |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 58 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Zajszint | 56 dB |
| Mosási kapacitás (kg) | 6 kg |
| Kijelző típusa | nagy LCD |
| Motor típus | univerzális |
| Programok | Be/Ki, Eco 40-60, pamut, műszál, kímélő mosás, Gyorsmosás (14 perc), öblítés, centrifuga/szivattyúzás, antiallergén program, babaprogram, selyem, gyapjú, sportruha, kültéri ruházat, farmer |
| Woolmark minősítés | Woolmark Blue |
| Szenzor | Aqua control szenzor, Átfolyásmérő, ProSense |
| Dobpozícionálás | igen, elektronikus |
| Betöltő nyílás | lágyan nyíló ajtó |
| Kábelhossz (m) | 2.4 |
| Bejövő vízcső védelme | standard |
| Bejövő vízcső hossza (cm) | 130 |
| Vízelárasztás elleni védelem | nyomáskapcsoló |
| Készülék súlya kiegészítőkkel, csomagolás nélkül (kg) | 57 |
| Magasság (mm) | 890 |
| Szélesség (mm) | 400 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Mélység (mm) | 600 |
| Energiaosztály (mosás ciklus) | D |
| Súlyozott energiafogyasztás / 100 ciklus (kWh) | 65 |
| Súlyozott vízfogyasztás(l) | 40 |
| Eco 40-60 program időtartama | 3:17 |
| Súlyozott centrifuga (ford/perc) | 1151 |
| Centrifugálási hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási érték | C |
| Zajszint dB(A) | 77 |
| Súlyozott fennmaradó nedvességtartalom % | 53.5 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás fele mellett (%) | 53 |
| Fennmaradó nedvességtartalom névleges kapacitás negyede mellett (%) | 55 |
