Leírás
Leírás:
Indesit szabadonálló felültöltős mosógép jellemzők: keskeny készülékünk tökéletes megoldás a kisebb helyek számára.
Tágas, 6,0kg-os kapacitás.
Gyors, erőforrás-hatékony 1000 fordulat/perc centrifugálási sebesség.

Extra Mosás opció
Az Extra mosás ciklus ideális megoldás minden beszáradt és makacs foltra, mint például a kávé vagy a csokoládé.
Válassza ki valamelyik gyors ciklus mellett, hogy kiváló mosási eredményeket érhessen el.
Pamut 60
A Pamut 60 program kiváló mosási eredményeket biztosít pamut ruhaneműinek 60 ° -on.
Műszál 40
A Műszál 40 program hatékonyan eltávolítja a foltokat szintetikus ruhaneműiről, alacsony hőmérsékletű 40 ° -os ciklust használva mindössze 59 perc alatt.
Pamut 40
A Pamut 40 programot kifejezetten arra tervezték, hogy különös gondot fordítson a pamut ruhaneműire, miközben eltávolítja a foltokat 40 ° -on.
Késleltetés
A Késleltetés program lehetővé teszi, hogy kényelmesen ütemezze a mosási ciklusokat Önnek megfelelően.
Egyszerűen állítsa be a programot, és hagyja, hogy az Indesit készülék gondoskodjon a többiről.
Teljesítmény:
Energiahatékonysági besorolás: C
Az Eco program vízfogyasztása literben, ciklusonként: 43
Az Eco 40-60 program súlyozott energiafogyasztása kWh-ban, 100 mosási ciklusra: 56
Az Eco 40-60 program centrifugálási sebessége (fordulat/perc), névleges kapacitás mellett: 951
Spin-drying efficiency class: C
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás: 78
Tulajdonságok:
Méretek:
Magasság (cm): 90.0
Szélesség (cm): 40.0
Mélység (cm): 60.0
Szerkezeti jellemzők:
Install áció típusa: Szabadonálló
Betöltési típus: Felültöltős
Maximális töltet kg-ban: 6
Ajtószín: Fehér
Kijelző típusa: LED
Állítható lábak: Ingen - csak elől
Súly (kg): 53
Programok:
Pamut 40°
Pamut 60°
Műszál 30
Öblítés + centrifuga
Centrifuga + vízelvezetés
Eco 40-60
20°C
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 77 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 15 perc |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 56 kW |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | C |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 123 KWh/év |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 90 cm |
| Márka | Indesit |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 60 cm |
| Mosás zajszint | 58 dB |
| Mosási programok száma | 5-10 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 53 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 78 dB |
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | Nincs |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Nincs |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.56 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 123 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1000 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
| Zajszint mosásnál | 78 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 78 dB |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Indesit szabadonálló felültöltős mosógép jellemzők: keskeny készülékünk tökéletes megoldás a kisebb helyek számára.
Tágas, 6,0kg-os kapacitás.
Gyors, erőforrás-hatékony 1000 fordulat/perc centrifugálási sebesség.

Extra Mosás opció
Az Extra mosás ciklus ideális megoldás minden beszáradt és makacs foltra, mint például a kávé vagy a csokoládé.
Válassza ki valamelyik gyors ciklus mellett, hogy kiváló mosási eredményeket érhessen el.
Pamut 60
A Pamut 60 program kiváló mosási eredményeket biztosít pamut ruhaneműinek 60 ° -on.
Műszál 40
A Műszál 40 program hatékonyan eltávolítja a foltokat szintetikus ruhaneműiről, alacsony hőmérsékletű 40 ° -os ciklust használva mindössze 59 perc alatt.
Pamut 40
A Pamut 40 programot kifejezetten arra tervezték, hogy különös gondot fordítson a pamut ruhaneműire, miközben eltávolítja a foltokat 40 ° -on.
Késleltetés
A Késleltetés program lehetővé teszi, hogy kényelmesen ütemezze a mosási ciklusokat Önnek megfelelően.
Egyszerűen állítsa be a programot, és hagyja, hogy az Indesit készülék gondoskodjon a többiről.
Teljesítmény:
Energiahatékonysági besorolás: C
Az Eco program vízfogyasztása literben, ciklusonként: 43
Az Eco 40-60 program súlyozott energiafogyasztása kWh-ban, 100 mosási ciklusra: 56
Az Eco 40-60 program centrifugálási sebessége (fordulat/perc), névleges kapacitás mellett: 951
Spin-drying efficiency class: C
Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás: 78
Tulajdonságok:
Méretek:
Magasság (cm): 90.0
Szélesség (cm): 40.0
Mélység (cm): 60.0
Szerkezeti jellemzők:
Install áció típusa: Szabadonálló
Betöltési típus: Felültöltős
Maximális töltet kg-ban: 6
Ajtószín: Fehér
Kijelző típusa: LED
Állítható lábak: Ingen - csak elől
Súly (kg): 53
Programok:
Pamut 40°
Pamut 60°
Műszál 30
Öblítés + centrifuga
Centrifuga + vízelvezetés
Eco 40-60
20°C
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 77 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 15 perc |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Energiafogyasztás/100 mosás | 56 kW |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | C |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 123 KWh/év |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 90 cm |
| Márka | Indesit |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 60 cm |
| Mosás zajszint | 58 dB |
| Mosási programok száma | 5-10 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 53 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 78 dB |
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | Nincs |
| Szárító funkció | Nincs |
| Késleltetett indítás/befejezés | Van |
| Aquastop | Nincs |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.56 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 123 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 43 liter/ciklus |
| Centrifugálás | Van |
| Centrifuga fordulatszám | 1000 ford./perc |
| Gyors mosás | Van |
| Pamut mosás | Van |
| Gyapjú mosás | Van |
| Zajszint mosásnál | 78 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 78 dB |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hasonló termékek
Tesla felültöltős mosógép WL71292M
Cikkszám: WL71292M
144.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EW6TN5061FH PerfectCare 600 felültöltős mosógép, 6 kg, 1000 fordulat/perc, Antiallergén, fehér
Cikkszám: ELCEW6TN5061FH
149.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
INDESIT BTW B7220P EU/N felültöltős mosógép, 7 kg, 1200 fordulat/perc, fehér
Cikkszám: INDBTWB7220PEUN
149.990 Ft
Gyártó: Indesit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gaba GMW-612CSB 6 kg-os felültöltős szabadonálló mosógép, C energiaosztály, 1200 fordulat/perc, fehér
Cikkszám: GABAGMW612CSB
-6%
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EW6TN4062H PerfectCare felültöltős mosógép, 6 kg, 1000 fordulat/perc, TimeManager, fehér
Cikkszám: ELCEW6TN4062H
157.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EW6TN3262H felültöltős mosógép
Cikkszám: ELCEW6TN3262H
189.990 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
