Leírás
Gaba 6 kg-os felültöltős szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Ezüstszürke gombok
Energia osztály: C
Fordulatszám: 1200 rpm
16 program (saját menthető kedvenc program lehetősége, pamut, szintetikus, vegyes, farmer, sportruházat, 20 fokos, Kíméletes, Gyors 15’, Napi 45’, ECO 40-60, Gőz, Gyapjú, öblítés+centrifuga, Csak centrifuga, dobtisztítás programok); külön állítható: a mosási hőmérséklet, a centrifuga fordulat, a késleltetett indítás; és kiválasztható: az extra öblítés funkció, az előmosás funkció, a gyermekzár, a némítás;
Vízfogyasztás: 43 L (Eco program alapján)
Digtális fehér LED kijelző
Hátralévő idő kijelzés
BLDC motor
Centrifugálási hatékonyság: B osztály
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/78 dB
Méretek: 87,5 x 40 x 61 cm (magas x széles x mély), (csomagolással: 89,5 x 49 x 69 cm)
Súly: 56 / (60) kg
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 18 perc |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 55 KWh/év |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Inverter technológia | Igen |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 87.5 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 61 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 56 kg |
| Zajszint | 78 dB |
| Magyarnyelvű kezelőpanel | Igen |
| Ezüstszürke gombok | Igen |
| Energia osztály | C |
| Fordulatszám | 1200 rpm |
| 16 program | (saját menthető kedvenc program lehetősége, pamut, szintetikus, vegyes, farmer, sportruházat, 20 fokos, Kíméletes, Gyors 15’, Napi 45’, ECO 40-60, Gőz, Gyapjú, öblítés+centrifuga, Csak centrifuga, dobtisztítás programok); külön állítható:a mosási hőmérséklet, a centrifuga fordulat, a késleltetett indítás; és kiválasztható:az extra öblítés funkció, az előmosás funkció, a gyermekzár, a némítás; |
| Vízfogyasztás | 43 L (Eco program alapján) |
| Kijelző | Digtális fehér LED |
| Hátralévő idő kijelzés | Igen |
| BLDC motor | Igen |
| Centrifugálási hatékonyság | B osztály |
| Zajszínt mosás/centrifuga | 62/78 dB |
| Méretek | 87,5 x 40 x 61 cm (magas x széles x mély), (csomagolással:89,5 x 49 x 69 cm) |
| Súly | 56 / (60) kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gaba 6 kg-os felültöltős szabadonálló mosógép
Magyarnyelvű kezelőpanel
Ezüstszürke gombok
Energia osztály: C
Fordulatszám: 1200 rpm
16 program (saját menthető kedvenc program lehetősége, pamut, szintetikus, vegyes, farmer, sportruházat, 20 fokos, Kíméletes, Gyors 15’, Napi 45’, ECO 40-60, Gőz, Gyapjú, öblítés+centrifuga, Csak centrifuga, dobtisztítás programok); külön állítható: a mosási hőmérséklet, a centrifuga fordulat, a késleltetett indítás; és kiválasztható: az extra öblítés funkció, az előmosás funkció, a gyermekzár, a némítás;
Vízfogyasztás: 43 L (Eco program alapján)
Digtális fehér LED kijelző
Hátralévő idő kijelzés
BLDC motor
Centrifugálási hatékonyság: B osztály
Zajszínt mosás/centrifuga: 62/78 dB
Méretek: 87,5 x 40 x 61 cm (magas x széles x mély), (csomagolással: 89,5 x 49 x 69 cm)
Súly: 56 / (60) kg
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc (rpm) |
| Eco program időtartama | 3 óra 18 perc |
| Energiahatékonysági osztály | C |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 55 KWh/év |
| Gyorsmosás hossza | 10-15 perc perc |
| Inverter technológia | Igen |
| Keskeny kivitel | Nem |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 87.5 cm |
| Márka | GABA |
| Betöltés típusa | Felültöltős |
| Mélység | 61 cm |
| Mosás zajszint | 62 dB |
| Mosási programok száma | 15-16 |
| Mosógép típusa | Standard |
| Szélesség | 40 cm |
| Szín | Fehér |
| Töltet kapacitás | 6 kg |
| Tömeg | 56 kg |
| Zajszint | 78 dB |
| Magyarnyelvű kezelőpanel | Igen |
| Ezüstszürke gombok | Igen |
| Energia osztály | C |
| Fordulatszám | 1200 rpm |
| 16 program | (saját menthető kedvenc program lehetősége, pamut, szintetikus, vegyes, farmer, sportruházat, 20 fokos, Kíméletes, Gyors 15’, Napi 45’, ECO 40-60, Gőz, Gyapjú, öblítés+centrifuga, Csak centrifuga, dobtisztítás programok); külön állítható:a mosási hőmérséklet, a centrifuga fordulat, a késleltetett indítás; és kiválasztható:az extra öblítés funkció, az előmosás funkció, a gyermekzár, a némítás; |
| Vízfogyasztás | 43 L (Eco program alapján) |
| Kijelző | Digtális fehér LED |
| Hátralévő idő kijelzés | Igen |
| BLDC motor | Igen |
| Centrifugálási hatékonyság | B osztály |
| Zajszínt mosás/centrifuga | 62/78 dB |
| Méretek | 87,5 x 40 x 61 cm (magas x széles x mély), (csomagolással:89,5 x 49 x 69 cm) |
| Súly | 56 / (60) kg |
