Leírás
LEÍRÁS:
Gaba egyajtós fagyasztószekrény No Frost, Fehér, Teljes méret: 204 L,
Klíma osztály: ST/N/SN/T, Energia osztály: E, Fagyasztó kapacitás: 13 kg/24 óra,
Zajszínt: 40 dB, Fagyasztó: 4 fiók + 2polcos, Rejtett ajtónyitás, Megfordítható ajtók,
Automata leolvasztás
Termék típusa
Fagyasztószekrény
Felépítés
Szabadonálló készülék
Fagyasztórekeszek teljes térfogata
204 l
Polcok száma
2
Kiolvasztás
Automatikus
Kosarak/fiókok száma
4
Belső világítás
Igen
Ajtók száma
1
Kijelző/vezérlés
Hőmérséklet figyelmeztető funkció
Igen
Általános jellemzők
Méretek (Szé / Ma / Mé)
54 cm x 171 cm x 60 cm
Szín
Fehér
Tömeg
49 kg
Doboz tartalma
Használati útmutató
Jogi megjegyzések
A jótállási szabályokra („garancia”) vonatkozó általános tájékoztatót a részletes termékoldal „Jótállási idő” rovatában találja.
Gyártói garancia
24 hónap
Gyártói cikkszám: GHNF-204W
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 222 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 13 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 204 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 171 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 204 l |
| Tömeg | 49 kg |
| Tulajdonság | Belső LED világítás |
| Zajszint | 40 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Gaba egyajtós fagyasztószekrény No Frost, Fehér, Teljes méret: 204 L,
Klíma osztály: ST/N/SN/T, Energia osztály: E, Fagyasztó kapacitás: 13 kg/24 óra,
Zajszínt: 40 dB, Fagyasztó: 4 fiók + 2polcos, Rejtett ajtónyitás, Megfordítható ajtók,
Automata leolvasztás
Termék típusa
Fagyasztószekrény
Felépítés
Szabadonálló készülék
Fagyasztórekeszek teljes térfogata
204 l
Polcok száma
2
Kiolvasztás
Automatikus
Kosarak/fiókok száma
4
Belső világítás
Igen
Ajtók száma
1
Kijelző/vezérlés
Hőmérséklet figyelmeztető funkció
Igen
Általános jellemzők
Méretek (Szé / Ma / Mé)
54 cm x 171 cm x 60 cm
Szín
Fehér
Tömeg
49 kg
Doboz tartalma
Használati útmutató
Jogi megjegyzések
A jótállási szabályokra („garancia”) vonatkozó általános tájékoztatót a részletes termékoldal „Jótállási idő” rovatában találja.
Gyártói garancia
24 hónap
Gyártói cikkszám: GHNF-204W
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 222 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 13 kg/24h |
| Fagyasztó térfogat | 204 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 171 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Teljes térfogat | 204 l |
| Tömeg | 49 kg |
| Tulajdonság | Belső LED világítás |
| Zajszint | 40 dB |
