Leírás
LEÍRÁS:
- Nettó térfogat: 85L
- Energiaosztály: F
- Energiafelhasználás: 205 kWh/év
- Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal 3 rekeszes kivitel (2 fiók, 1 lenyitható ajtó)
- Süllyesztett fogantyú
- Zajszínt: 41
- Klímaosztály: N, ST
- Fagyasztási kapacitás: 4kg/24h
- Visszamelegedési idő: 10h
- Méret (szél x mély x mag): 55 x 56 x 85 cm
- Súly: 41 kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 205 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 85 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 85 l |
| Tömeg | 41 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Zajszint | 41 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Nettó térfogat: 85L
- Energiaosztály: F
- Energiafelhasználás: 205 kWh/év
- Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal 3 rekeszes kivitel (2 fiók, 1 lenyitható ajtó)
- Süllyesztett fogantyú
- Zajszínt: 41
- Klímaosztály: N, ST
- Fagyasztási kapacitás: 4kg/24h
- Visszamelegedési idő: 10h
- Méret (szél x mély x mag): 55 x 56 x 85 cm
- Súly: 41 kg
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 205 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 85 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 85 l |
| Tömeg | 41 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Visszamelegedési idő | 10 óra |
| Zajszint | 41 dB |
Hasonló termékek
Gaba GMR-88WE egyajtós fagyasztószekrény, E energiaosztály, 88 l kapacitás, Fehér
Cikkszám: GABAGMR88WE
81.890 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Midea MDRD99FZE01 fagyasztószekrény Elhelyezés: Szabadonálló • Kialakítás: Egyajtós • Energiaosztály: E • Fagyasztó űrtartalom: 60 L/A KÉSZLET EREJÉIG
Cikkszám: MIDMDRD99FZE01
68.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmaister HM 4181 3 fiókos fagyasztószekrény, F energiaosztály, 60 literes, fehér színű
Cikkszám: HAUHM 4181
66.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-160W egyajtós fagyasztószekrény, E energiaosztály, Teljes méret: 160 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR160W
109.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-31WE mini bár fagyasztó, E energiaosztály, Teljes méret: 31 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR31WE
45.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GHNF-161W egyajtós fagyasztószekrény, NoFrost, E energiaosztály, Teljes méret: 161 L, fehér
Cikkszám: GABAGHNF161W
139.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gaba GHNF-204W No Frost Fagyasztószekrény, Egyajtós, E energiaosztály, 204 L, Fehér
Cikkszám: GABAGHNF204W
147.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
