Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 164 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 88 l |
| Hűtő rekeszek száma | 3 |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 57.4 cm |
| Teljes térfogat | 88 l |
| Tömeg | 25.5 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 88 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 4 kg/24 óra |
| Zajszínt | 39 dB |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 553 x 574 x 845 mm |
| Tömeg | 25,5/28 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 164 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 88 l |
| Hűtő rekeszek száma | 3 |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 57.4 cm |
| Teljes térfogat | 88 l |
| Tömeg | 25.5 kg |
| Zajszint | 39 dB |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 88 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 4 kg/24 óra |
| Zajszínt | 39 dB |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 553 x 574 x 845 mm |
| Tömeg | 25,5/28 kg |
Hasonló termékek
Hausmeister HM 4185 3 rekeszes fagyasztószekrény, F energiaosztály, 85 literes, Fehér színű
Cikkszám: HAUHM4181
79.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Midea MDRD99FZE01 fagyasztószekrény Elhelyezés: Szabadonálló • Kialakítás: Egyajtós • Energiaosztály: E • Fagyasztó űrtartalom: 60 L/A KÉSZLET EREJÉIG
Cikkszám: MIDMDRD99FZE01
68.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmaister HM 4181 3 fiókos fagyasztószekrény, F energiaosztály, 60 literes, fehér színű
Cikkszám: HAUHM 4181
66.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-160W egyajtós fagyasztószekrény, E energiaosztály, Teljes méret: 160 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR160W
109.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-31WE mini bár fagyasztó, E energiaosztály, Teljes méret: 31 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR31WE
45.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GHNF-161W egyajtós fagyasztószekrény, NoFrost, E energiaosztály, Teljes méret: 161 L, fehér
Cikkszám: GABAGHNF161W
139.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gaba GHNF-204W No Frost Fagyasztószekrény, Egyajtós, E energiaosztály, 204 L, Fehér
Cikkszám: GABAGHNF204W
147.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
