Leírás
Leírás:
Hűtőtípus : Fagyasztószekrény
- Típusa: Szabadonálló
- Fagyasztó űrtartalma : 60 l
- Fagyasztó rekeszek száma : 3 db
- Zajszint : 40 dBA
- Energiaosztály : F
- Éves energiafogyasztás : 196 kwh/év
- Szélesség :48 cm
- Mélység :45 cm
- Magasság :84 cm
- Klímaosztály: N/ST
- Visszamelegedési idő: 7,5 óra
- Fagyasztási kapacitás: 2,8 kg/24 óra
- Tömeg: 40 kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 196 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2.8 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 60 l |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 48 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Teljes térfogat | 60 l |
| Tömeg | 40 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 40 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Hűtőtípus : Fagyasztószekrény
- Típusa: Szabadonálló
- Fagyasztó űrtartalma : 60 l
- Fagyasztó rekeszek száma : 3 db
- Zajszint : 40 dBA
- Energiaosztály : F
- Éves energiafogyasztás : 196 kwh/év
- Szélesség :48 cm
- Mélység :45 cm
- Magasság :84 cm
- Klímaosztály: N/ST
- Visszamelegedési idő: 7,5 óra
- Fagyasztási kapacitás: 2,8 kg/24 óra
- Tömeg: 40 kg
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 196 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 2.8 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 60 l |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 48 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Teljes térfogat | 60 l |
| Tömeg | 40 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 40 dB |
Hasonló termékek
Midea MDRD99FZE01 fagyasztószekrény Elhelyezés: Szabadonálló • Kialakítás: Egyajtós • Energiaosztály: E • Fagyasztó űrtartalom: 60 L/A KÉSZLET EREJÉIG
Cikkszám: MIDMDRD99FZE01
68.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 4185 3 rekeszes fagyasztószekrény, F energiaosztály, 85 literes, Fehér színű
Cikkszám: HAUHM4181
79.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gaba GMR-88WE egyajtós fagyasztószekrény, E energiaosztály, 88 l kapacitás, Fehér
Cikkszám: GABAGMR88WE
81.890 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-31WE mini bár fagyasztó, E energiaosztály, Teljes méret: 31 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR31WE
45.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-160W egyajtós fagyasztószekrény, E energiaosztály, Teljes méret: 160 L, fehér
Cikkszám: GABAGMR160W
109.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GHNF-161W egyajtós fagyasztószekrény, NoFrost, E energiaosztály, Teljes méret: 161 L, fehér
Cikkszám: GABAGHNF161W
139.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gaba GHNF-204W No Frost Fagyasztószekrény, Egyajtós, E energiaosztály, 204 L, Fehér
Cikkszám: GABAGHNF204W
147.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
