Leírás
LEÍRÁS:
Forrólevegős sütő
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható (0-60 perc)
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 5 Liter
Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp, Betekintő ablak
Beépített programok száma: 7
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Adatok
- Típus
- Forrólevegős sütő
- Kimeneti teljesítmény
- 1400 W
- Kivehető edény
- Igen
- Ellenörzőablak
- Igen
- Alap szín
- Fekete
- Űrtartalom
- 5,00 L
- Technikai paraméterek
- Nettó súly
- 3,8 kg
- Szélesség (max.)
- 32,1 cm
- Magasság (max.)
- 32,5 cm
- Mélység (max.)
- 27 cm
- Nettó súly
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 32.5 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 27 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Forrólevegős sütő
Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
Sütési idő: Manuálisan állítható (0-60 perc)
Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 5 Liter
Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp, Betekintő ablak
Beépített programok száma: 7
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Adatok
- Típus
- Forrólevegős sütő
- Kimeneti teljesítmény
- 1400 W
- Kivehető edény
- Igen
- Ellenörzőablak
- Igen
- Alap szín
- Fekete
- Űrtartalom
- 5,00 L
- Technikai paraméterek
- Nettó súly
- 3,8 kg
- Szélesség (max.)
- 32,1 cm
- Magasság (max.)
- 32,5 cm
- Mélység (max.)
- 27 cm
- Nettó súly
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Grill funkció | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 32.5 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 27 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 32 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
