Leírás
LEÍRÁS:
Az Air Fryer 4,5 literes üvegkosárral és intuitív digitális érintőkijelzővel rendelkezik a könnyű vezérlés érdekében. 6 előre beállított sütési funkciót tartalmaz steak, sült krumpli, csirke, szalonna, garnélarák és zöldségek elkészítéséhez.
A sütési időt és a hőmérsékletet manuálisan is beállíthatja, így tökéletesen testre szabhatja bármilyen receptet.
Az üveg sütőkosár kivehető rozsdamentes acélhálóval rendelkezik, így a főzés sokoldalúbb és a tisztítás könnyebb.
1500 W teljesítményével minden alkalommal gyors és hatékony főzést biztosít.
Főbb jellemzők:
• Űrtartalom: 4,5 liter
• Teljesítmény: 1500 W
• Digitális érintőkijelző manuális idő- és hőmérséklet-beállítással
• Üvegkosár kivehető rozsdamentes acélhálóval
• 6 előre beállított sütési mód: steak, sült krumpli, csirke, bacon, garnélarák, zöldségek
• Kompakt méretek: 38 × 29 × 29 cm
Paraméterek
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 29 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Sütési programok száma | 6 |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Űrtartalom | 4.5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Az Air Fryer 4,5 literes üvegkosárral és intuitív digitális érintőkijelzővel rendelkezik a könnyű vezérlés érdekében. 6 előre beállított sütési funkciót tartalmaz steak, sült krumpli, csirke, szalonna, garnélarák és zöldségek elkészítéséhez.
A sütési időt és a hőmérsékletet manuálisan is beállíthatja, így tökéletesen testre szabhatja bármilyen receptet.
Az üveg sütőkosár kivehető rozsdamentes acélhálóval rendelkezik, így a főzés sokoldalúbb és a tisztítás könnyebb.
1500 W teljesítményével minden alkalommal gyors és hatékony főzést biztosít.
Főbb jellemzők:
• Űrtartalom: 4,5 liter
• Teljesítmény: 1500 W
• Digitális érintőkijelző manuális idő- és hőmérséklet-beállítással
• Üvegkosár kivehető rozsdamentes acélhálóval
• 6 előre beállított sütési mód: steak, sült krumpli, csirke, bacon, garnélarák, zöldségek
• Kompakt méretek: 38 × 29 × 29 cm
| Automatikus program | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 29 cm |
| Mélység | 38 cm |
| Sütési programok száma | 6 |
| Szélesség | 29 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Űrtartalom | 4.5 l |
