Leírás
Alakítsd megjelenésed stílusod szerint ezzel a sokoldalú arc- és testszőrtelenítő készlettel! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat, borostádat és testszőrzetedet a BaByliss MT728E Carbon Steel készülék segítségével! Nagy teljesítményű, vezeték nélkül működő, multifunkciós készülék, mely csúcsminőségű karbon acél pengékkel van felszerelve a könnyed és pontos vágás érdekében.
Penge típusa: Carbon Steel
*A csúcsminőségű karbon acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm
A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához. A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak.A készülék vezetékkel és vezeték nélkül is használható!
A teljes töltési idő 8 óra mellyel 60perc használati idő érhető el.Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5-5-6-7-8mm között. A borotva fej bőrbarát kialakítású, mely ideális választás érzékeny bőrfelületekre is.
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók!
Kiegészítők:
- 1db trimmelő fej 34mm szélességben Carbon titánium pengékkel 0,4mm-es pontossággal.
- 1db borotva fej
- 1db orr és fülszörnyíró fej: Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr- és fülszőrt.
- 5 db vágásirányító fésű borosta- és szakállvágáshoz
- 1mm-3,5mm/5mm/6mm/7mm/8mm
- 2db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm-4mm: A testszőrnyíró fej segítségével bármelyik testrészeden biztonságosan és könnyedén borotválhatod, trimmelheted testszőrzetedet.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
- LED jelzőfény
- puha textil tasak tároláshoz
- tisztító kefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 8 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 3 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 8 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Karbon acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Sötétkék |
| Tartozék fésűk száma | 5 |
| Töltési idő kijelzés | Nincs |
| Töltési idő | 480 perc |
| Töltöttségi szint kijelző | Nem |
| Tömeg | 0.5 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Alakítsd megjelenésed stílusod szerint ezzel a sokoldalú arc- és testszőrtelenítő készlettel! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat, borostádat és testszőrzetedet a BaByliss MT728E Carbon Steel készülék segítségével! Nagy teljesítményű, vezeték nélkül működő, multifunkciós készülék, mely csúcsminőségű karbon acél pengékkel van felszerelve a könnyed és pontos vágás érdekében.
Penge típusa: Carbon Steel
*A csúcsminőségű karbon acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm
A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához. A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak.A készülék vezetékkel és vezeték nélkül is használható!
A teljes töltési idő 8 óra mellyel 60perc használati idő érhető el.Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5-5-6-7-8mm között. A borotva fej bőrbarát kialakítású, mely ideális választás érzékeny bőrfelületekre is.
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók!
Kiegészítők:
- 1db trimmelő fej 34mm szélességben Carbon titánium pengékkel 0,4mm-es pontossággal.
- 1db borotva fej
- 1db orr és fülszörnyíró fej: Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr- és fülszőrt.
- 5 db vágásirányító fésű borosta- és szakállvágáshoz
- 1mm-3,5mm/5mm/6mm/7mm/8mm
- 2db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm-4mm: A testszőrnyíró fej segítségével bármelyik testrészeden biztonságosan és könnyedén borotválhatod, trimmelheted testszőrzetedet.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
- LED jelzőfény
- puha textil tasak tároláshoz
- tisztító kefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 8 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 3 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 8 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 60 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Karbon acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Sötétkék |
| Tartozék fésűk száma | 5 |
| Töltési idő kijelzés | Nincs |
| Töltési idő | 480 perc |
| Töltöttségi szint kijelző | Nem |
| Tömeg | 0.5 kg |
| Trimmer | Igen |
