Leírás
Penge típusa: Japanese steel
*A Japán acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm
A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak, a készülék 100%-ig vízálló, így zuhany alatt is használhatod nedves bőrön.
A készülék kizárólag vezeték nélkül használható, vezetékes használatra nincs vele lehetőség.
A teljes töltési idő 2 óra mellyel 120perc használati idő érhető el.
Lítium ion akkumulátor: van
Az arc- és testszőrnyíró rendelkezik gyorstöltési funkcióval: 20 perc töltés után, 20 percig használhatod, ha csak egy gyors igazításra van szükséged.
Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5mm / 2-14mm között
Kiegészítők:
-1db borotvaszita
-1db széles trimmelő fej 34mm szélességben 0,4mm-es vágási pontossággal Japán acél pengékkel. /A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához.
-1db 31mm-es testszőrnyíró fej /A testszőrnyíró fej segítségével bármelyik testrészeden biztonságosan és könnyedén borotválhatod, trimmelheted testszőrzetedet.
-1db precíziós trimmelő fej 16mm szélességben/ A 16mm széles precíziós trimmelő fejjel könnyedén tökéletesítheted a kontúrokat, vagy igazíthatod meg a szemöldöködet.
-1db orr és fülszörnyíró fej /Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr- és fülszőrt.
- 7 db levehető vágásirányító fésű:
-2 db vágásirányító fésű borosta- és szakállvágáshoz: 1-3,5mm és 2-14mm
-3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm – 5mm – 7mm
-2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez: 3mm – 5mm
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
-LED jelzőfény
-puha textil tasak tároláshoz
-tisztító kefe
A tisztító kefe segítségével minden használat után eltávolíthatod a felesleges szőrzetet a pengékről, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék higiénikus tárolását.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 3 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 2 órán át folyamatosan tölteni kell.
Szakállvágó méretei:
-vastagság: 24mm
-szélesség: 47mm
-hosszúság: 164mm
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 12 db |
| Csomag tartalma | 1db borotvaszita, 1db széles trimmelő fej, 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk, 1db 31mmes testszőrnyíró fej, 1db precíziós trimmelő fej, 1db orr és fülszörnyíró fej, 7 db levehető vágásirányító fésű, 2 db vágásirányító fésű borosta és szakállvágáshoz, 3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz, 2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Gyorstöltés | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 1 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Maximum vágási hosszúság | 14 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 120 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Kék |
| Tartozék fésűk száma | 7 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.53 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Penge típusa: Japanese steel
*A Japán acél pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm
A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak, a készülék 100%-ig vízálló, így zuhany alatt is használhatod nedves bőrön.
A készülék kizárólag vezeték nélkül használható, vezetékes használatra nincs vele lehetőség.
A teljes töltési idő 2 óra mellyel 120perc használati idő érhető el.
Lítium ion akkumulátor: van
Az arc- és testszőrnyíró rendelkezik gyorstöltési funkcióval: 20 perc töltés után, 20 percig használhatod, ha csak egy gyors igazításra van szükséged.
Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5mm / 2-14mm között
Kiegészítők:
-1db borotvaszita
-1db széles trimmelő fej 34mm szélességben 0,4mm-es vágási pontossággal Japán acél pengékkel. /A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához.
-1db 31mm-es testszőrnyíró fej /A testszőrnyíró fej segítségével bármelyik testrészeden biztonságosan és könnyedén borotválhatod, trimmelheted testszőrzetedet.
-1db precíziós trimmelő fej 16mm szélességben/ A 16mm széles precíziós trimmelő fejjel könnyedén tökéletesítheted a kontúrokat, vagy igazíthatod meg a szemöldöködet.
-1db orr és fülszörnyíró fej /Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr- és fülszőrt.
- 7 db levehető vágásirányító fésű:
-2 db vágásirányító fésű borosta- és szakállvágáshoz: 1-3,5mm és 2-14mm
-3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm – 5mm – 7mm
-2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez: 3mm – 5mm
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
-LED jelzőfény
-puha textil tasak tároláshoz
-tisztító kefe
A tisztító kefe segítségével minden használat után eltávolíthatod a felesleges szőrzetet a pengékről, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék higiénikus tárolását.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 3 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 6 havonta teljesen le kell meríteni, majd 2 órán át folyamatosan tölteni kell.
Szakállvágó méretei:
-vastagság: 24mm
-szélesség: 47mm
-hosszúság: 164mm
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 12 db |
| Csomag tartalma | 1db borotvaszita, 1db széles trimmelő fej, 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk, 1db 31mmes testszőrnyíró fej, 1db precíziós trimmelő fej, 1db orr és fülszörnyíró fej, 7 db levehető vágásirányító fésű, 2 db vágásirányító fésű borosta és szakállvágáshoz, 3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz, 2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez |
| Elem/akkumulátor típusa | Lítium-ion |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Gyorstöltés | Igen |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 1 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Maximum vágási hosszúság | 14 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 120 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Kék |
| Tartozék fésűk száma | 7 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.53 kg |
| Trimmer | Igen |
