Leírás
A Remington PG6030 készlet hihetetlenül sokoldalú…. hajvágó, bajuszformázó és szakállvágó egyben.
- Önélező mechanizmus
- állítható vezetőfésű (2 – 16 mm)
- 4 cserélhető fej az arcszőrzet minden típusához
- – széles trimmelő fej
- – keskeny trimmelő fej (0.2 mm)
- – mini borotva fej
- – orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej
- 40 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltés jelző LED
- Mosható fejek
- Ergonomikus markolat
- Töltőállvány
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Csomag tartalma | 4 cserélhető trimmelő fej: széles trimmelő fej, keskeny trimmelő fej (0.2 mm), mini borotvafej, orr- fülszőrzet és szemöldök nyírásához való fej, 2 vezetőfésű 15 különböző hosszúság beállítási lehetőséggel, Töltőállvány, Szakállvágó |
| Elem/akkumulátor típusa | NiMH |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 15 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltőállomás |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 24 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.2 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Önélező funkció | Igen |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 6 |
| Töltöttségi szint kijelző | Igen |
| Tömeg | 0.39 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Remington PG6030 készlet hihetetlenül sokoldalú…. hajvágó, bajuszformázó és szakállvágó egyben.
- Önélező mechanizmus
- állítható vezetőfésű (2 – 16 mm)
- 4 cserélhető fej az arcszőrzet minden típusához
- – széles trimmelő fej
- – keskeny trimmelő fej (0.2 mm)
- – mini borotva fej
- – orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej
- 40 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltés jelző LED
- Mosható fejek
- Ergonomikus markolat
- Töltőállvány
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Csomag tartalma | 4 cserélhető trimmelő fej: széles trimmelő fej, keskeny trimmelő fej (0.2 mm), mini borotvafej, orr- fülszőrzet és szemöldök nyírásához való fej, 2 vezetőfésű 15 különböző hosszúság beállítási lehetőséggel, Töltőállvány, Szakállvágó |
| Elem/akkumulátor típusa | NiMH |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 15 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltőállomás |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 24 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 0.2 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Önélező funkció | Igen |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Fekete |
| Tartozék fésűk száma | 6 |
| Töltöttségi szint kijelző | Igen |
| Tömeg | 0.39 kg |
| Trimmer | Igen |
Hasonló termékek
BaByliss MT728E 10 az 1-ben, Arc- és testszőrtelenítő készlet, karbonacél penge
Cikkszám: BABYMT728E
24.450 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss MT725E 6 az 1-ben, Arc és testszőrtelenítő készlet, 6 kieg, Fekete
Cikkszám: BABYMT725E
26.550 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss MT726E 8 az 1-ben, Arc- és testszőrtelenítő készlet, Metálezüst
Cikkszám: BABYMT726E
26.550 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss MT727E 10 az 1-ben, Arc- és testszőrtelenítő készlet
Cikkszám: BABYMT727E
26.560 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington PG6045 Komplett szőrtelenítő készlet
Cikkszám: REMPG6045
26.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss MT860E 11 az 1-ben, Arc- és testszőrtelenítő készlet, Vízálló, Fekete
Cikkszám: BABYMT860E
29.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss MT861E 11 az 1-ben, Arc- és testszőrtelenítő készlet, Vízálló, Szürke
Cikkszám: BABYMT861E
29.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington BHT2000A Bodyguard testszőrzet nyíró
Cikkszám: REMBHT2000A
12.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
