Leírás
A Remington arcszőrzet formázó készlet a tökéletes eszköz az olyan elfoglalt, tudatosan divatos férfiak számára, akik sokoldalú szőrzetformázó szerkentyűket keresnek a feladat megoldására. A minőséget szem előtt tartva terveztük a készüléket, így a megnövelt tartósság és vágóteljesítmény érdekében, az eszköz önélező titán pengével rendelkezik, ennek köszönhetően minimális erőfeszítéssel érhetjük el a kívánt maximális eredményt.
8 db vezetőfésű a különböző hosszúság beállításokhoz (1.5 – 16 mm)
- Titán bevonatú vágóél
- Önélező mechanizmus
- 5 cserélhető trimmelő fej a különböző területek szőrtelenítésére:
- – széles trimmelő fej
- – keskeny trimmelő fej (0.2 mm)
- – mini borotva fej
- – test szőrtelenítéséhez fej
- – orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej
- 8 db vezetőfésű a különböző hosszúság beállításokhoz (1.5 – 16 mm)
- USB töltési lehetőség (USB kábellel csomagolva)
- Hálózati vagy akkumulátoros üzemmód
- 40 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltést jelző LED
- Csúszásgátló markolat
- Mosható fejek
- Töltőállvány
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 5 db |
| Csomag tartalma | 5 cserélhető trimmelő fej: széles trimmelő fej, Keskeny trimmelő fej (0.2 mm), Mini borotva fej, Test szőrtelenítéséhez fej, Orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej, 8 vezetőfésű, szőrtelenítő |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Funkciók | USB port |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 1 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 16 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1.5 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Kék |
| Tartozék fésűk száma | 8 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltöttségi szint kijelző | Igen |
| Tömeg | 0.46 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Remington arcszőrzet formázó készlet a tökéletes eszköz az olyan elfoglalt, tudatosan divatos férfiak számára, akik sokoldalú szőrzetformázó szerkentyűket keresnek a feladat megoldására. A minőséget szem előtt tartva terveztük a készüléket, így a megnövelt tartósság és vágóteljesítmény érdekében, az eszköz önélező titán pengével rendelkezik, ennek köszönhetően minimális erőfeszítéssel érhetjük el a kívánt maximális eredményt.
8 db vezetőfésű a különböző hosszúság beállításokhoz (1.5 – 16 mm)
- Titán bevonatú vágóél
- Önélező mechanizmus
- 5 cserélhető trimmelő fej a különböző területek szőrtelenítésére:
- – széles trimmelő fej
- – keskeny trimmelő fej (0.2 mm)
- – mini borotva fej
- – test szőrtelenítéséhez fej
- – orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej
- 8 db vezetőfésű a különböző hosszúság beállításokhoz (1.5 – 16 mm)
- USB töltési lehetőség (USB kábellel csomagolva)
- Hálózati vagy akkumulátoros üzemmód
- 40 perc vezeték nélküli használati idő
- Töltést jelző LED
- Csúszásgátló markolat
- Mosható fejek
- Töltőállvány
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 5 db |
| Csomag tartalma | 5 cserélhető trimmelő fej: széles trimmelő fej, Keskeny trimmelő fej (0.2 mm), Mini borotva fej, Test szőrtelenítéséhez fej, Orr,- fülszőrzet és szemöldök nyírásához fej, 8 vezetőfésű, szőrtelenítő |
| Energiaforrás | Vezetékes és akkumulátoros működés |
| Funkciók | USB port |
| Használat | Háztartási |
| Hosszfokozatok | 1 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 16 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1.5 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Nem |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Igen |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Kék |
| Tartozék fésűk száma | 8 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltöttségi szint kijelző | Igen |
| Tömeg | 0.46 kg |
| Trimmer | Igen |
