Leírás
Alakítsd megjelenésed stílusod szerint ezzel a sokoldalú arc- és testszőrtelenítő készlettel! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat, borostádat és testszőrzetedet a BaByliss MT861E Titanium készülék segítségével! Nagy teljesítményű, vezeték nélkül működő, multifunkciós készülék, mely csúcsminőségű titánium pengékkel van felszerelve a könnyed és pontos vágás érdekében.
Penge típusa: Titanium
* A csúcsminőségű titánium pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm. A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak, a készülék 100%-ig vízálló, így zuhany alatt is használhatod nedves bőrön.
A készülék kizárólag vezeték nélkül használható, vezetékes használatra nincs vele lehetőség. A teljes töltési idő 8 óra mellyel 70perc használati idő érhető el.
Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5mm / 2-14mm között
Kiegészítők:
- 1db széles trimmelő fej 34mm szélességben 0,4mm-es vágási pontossággal karbon titánium pengékkel. A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához.
- 1db 31mmes testszőrnyíró fej
- 1db precíziós trimmelő fej 16mm szélességben/ A 16mm széles precíziós trimmelő fejjel könnyedén tökéletesítheted a kontúrokat, vagy igazíthatod meg a szemöldöködet.
- 1db orr és fülszörnyíró fej/Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr és fülszőrt.
- 7 db levehető vágásirányító fésű:
- 2 db vágásirányító fésű borosta és szakállvágáshoz: 1-3,5mm és 2-14mm
- 3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm – 5mm – 7mm
- 2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez: 3mm – 5mm
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
- LED jelzőfény
- puha textil tasak tároláshoz
- tisztító kefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 8 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 3 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 14 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 70 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Szürke |
| Tartozék fésűk száma | 7 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Tömeg | 0.52 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Alakítsd megjelenésed stílusod szerint ezzel a sokoldalú arc- és testszőrtelenítő készlettel! Vágd, trimmeld és formázd szakálladat, borostádat és testszőrzetedet a BaByliss MT861E Titanium készülék segítségével! Nagy teljesítményű, vezeték nélkül működő, multifunkciós készülék, mely csúcsminőségű titánium pengékkel van felszerelve a könnyed és pontos vágás érdekében.
Penge típusa: Titanium
* A csúcsminőségű titánium pengék szuper éles vágási szöggel rendelkeznek, ezáltal a hosszabb vagy vastag szálú arc és testszőrzettel is könnyen megbirkóznak.
Trimmelő fej szélessége: 34mm. A pengék eltávolíthatók, ezáltal könnyen tisztíthatóak, a készülék 100%-ig vízálló, így zuhany alatt is használhatod nedves bőrön.
A készülék kizárólag vezeték nélkül használható, vezetékes használatra nincs vele lehetőség. A teljes töltési idő 8 óra mellyel 70perc használati idő érhető el.
Beállítható vágáshossz mérete: 1-3,5mm / 2-14mm között
Kiegészítők:
- 1db széles trimmelő fej 34mm szélességben 0,4mm-es vágási pontossággal karbon titánium pengékkel. A 34mm széles trimmelő fej és a hozzá tartozó vágásirányító fésűk ideálisak a szakáll formázásához.
- 1db 31mmes testszőrnyíró fej
- 1db precíziós trimmelő fej 16mm szélességben/ A 16mm széles precíziós trimmelő fejjel könnyedén tökéletesítheted a kontúrokat, vagy igazíthatod meg a szemöldöködet.
- 1db orr és fülszörnyíró fej/Az orrszőrnyíró fej finoman távolítja el a nem kívánt orr és fülszőrt.
- 7 db levehető vágásirányító fésű:
- 2 db vágásirányító fésű borosta és szakállvágáshoz: 1-3,5mm és 2-14mm
- 3 db vágásirányító fésű testszőrnyíráshoz: 3mm – 5mm – 7mm
- 2 db vágásirányító fésű precíziós trimmeléshez: 3mm – 5mm
A kiegészítő fejek könnyen tisztántarthatók és moshatók.
Egyéb jellemzők, kiegészítők:
- LED jelzőfény
- puha textil tasak tároláshoz
- tisztító kefe
- olaj
A tisztító kefe és az olaj segítségével pedig minden használat után ápolhatod a pengéket, ezzel is növelve a vágás közbeni kényelmet és a pengék élettartamát.
FIGYELEM! Mielőtt első alkalommal használja a készüléket, töltse 8 órán keresztül! Helyezze a dugós csatlakozót a készülékbe, és csatlakoztassa az adaptert a konnektorba. Ellenőrizze, hogy a készülék ki van-e kapcsolva.
Az akkumulátorok optimális élettartama érdekében a vágógépet körülbelül 3 havonta teljesen le kell meríteni, majd 16 órán át folyamatosan tölteni kell.
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Nem |
| Cserefejek száma | 4 db |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Márka | BaByliss |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 14 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 1 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 70 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Orr- és fülszőrnyíró tartozék | Igen |
| Pengék anyaga | Titán |
| Szakáll vágási lehetőség | Igen |
| Szín | Szürke |
| Tartozék fésűk száma | 7 |
| Töltési idő | 480 perc |
| Tömeg | 0.52 kg |
| Trimmer | Igen |
