Leírás
Típus: Alulfagyasztós kombinált hűtő
Szín: Fehér
Teljes méret: 262 L
Hűtő mérete: 191 L
Fagyasztó mérete: 71 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 3,2 kg/24 óra
Zajszínt: 40 dB
Belső világítás: LED
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók
Fagyasztó: 3 fiókos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 560 x 1800 mm
Tömeg: 50/55 kg
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 209 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 3.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 191 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 180 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 262 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Típus | Alulfagyasztós kombinált hűtő |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 262 L |
| Hűtő mérete | 191 L |
| Fagyasztó mérete | 71 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 3,2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső világítás | LED |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 560 x 1800 mm |
| Tömeg | 50/55 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Típus: Alulfagyasztós kombinált hűtő
Szín: Fehér
Teljes méret: 262 L
Hűtő mérete: 191 L
Fagyasztó mérete: 71 L
Klíma osztály: ST/N
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 3,2 kg/24 óra
Zajszínt: 40 dB
Belső világítás: LED
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók
Fagyasztó: 3 fiókos
Rejtett ajtónyitás: Igen
Megfordítható ajtók: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 550 x 560 x 1800 mm
Tömeg: 50/55 kg
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 209 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 3.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 191 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 180 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 262 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Típus | Alulfagyasztós kombinált hűtő |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 262 L |
| Hűtő mérete | 191 L |
| Fagyasztó mérete | 71 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 3,2 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső világítás | LED |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 560 x 1800 mm |
| Tömeg | 50/55 kg |
