Leírás
GABA GH-265XE ALULFAGYASZTÓS KOMBINÁLT INOX HŰTŐSZEKRÉNY
Teljes méret: 262 L,
Hűtő mérete: 191 L ,
Fagyasztó mérete: 71 L,
Klíma osztály: ST/N,
Energia osztály: E,
Fagyasztó kapacitás: 3,2 kg/24 óra,
Zajszínt: 40 dB,
Belső LED világítás,
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók,
Fagyasztó: 3 fiókos,
Rejtett ajtónyitás,
Megfordítható ajtók,
Méretek (széles x mély x magas): 550 x 560 x 1800 mm,
Súly: 50/55 kg
Garancia 2 év
Paraméterek
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Fagyasztási kapacitás | 3.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő térfogat | 191 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 180 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 262 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 40 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
GABA GH-265XE ALULFAGYASZTÓS KOMBINÁLT INOX HŰTŐSZEKRÉNY
Teljes méret: 262 L,
Hűtő mérete: 191 L ,
Fagyasztó mérete: 71 L,
Klíma osztály: ST/N,
Energia osztály: E,
Fagyasztó kapacitás: 3,2 kg/24 óra,
Zajszínt: 40 dB,
Belső LED világítás,
Hűtőrész: 4 részes + kihúzható fiók,
Fagyasztó: 3 fiókos,
Rejtett ajtónyitás,
Megfordítható ajtók,
Méretek (széles x mély x magas): 550 x 560 x 1800 mm,
Súly: 50/55 kg
Garancia 2 év
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Fagyasztási kapacitás | 3.2 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő térfogat | 191 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Magasság | 180 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 262 l |
| Tömeg | 50 kg |
| Zajszint | 40 dB |
