Leírás
LEÍRÁS:
• Teljes térfogat: 269 liter
• Nettó hűtőtérfogat: 198 liter
• Nettó fagyasztó térfogat: 71 liter
• Energiaosztály: F
• Energiafelhasználás: 263 kWh/év
• Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
• Stílusos belső, LED világítás
• Méret (szél x mély x mag): 550 x 580 x 1760mm
Specifikációk:
Leolvasztás: Automatikus
Polcok anyaga: Üveg
Kialakítás: Szabadonálló
Kivitel: Alulfagyasztós
Ajtó nyitása: Jobb oldali zsanéros, megfordítható ajtónyitás
Speciális rekeszek: Zöldség és gyümölcs
Belső világítás: Van
Termosztát: Van (Mechanikus, Kézi hőmérséklet szabályozás)
Egyéb tulajdonságok: Alacsony működési zaj, állítható lábak
Tömeg: 53 kg
Paraméterek
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 263 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő térfogat | 198 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 1.76 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 58 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 269 l |
| Tömeg | 53 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 40 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
• Teljes térfogat: 269 liter
• Nettó hűtőtérfogat: 198 liter
• Nettó fagyasztó térfogat: 71 liter
• Energiaosztály: F
• Energiafelhasználás: 263 kWh/év
• Mechanikus hőfokszabályzó termosztáttal
• Stílusos belső, LED világítás
• Méret (szél x mély x mag): 550 x 580 x 1760mm
Specifikációk:
Leolvasztás: Automatikus
Polcok anyaga: Üveg
Kialakítás: Szabadonálló
Kivitel: Alulfagyasztós
Ajtó nyitása: Jobb oldali zsanéros, megfordítható ajtónyitás
Speciális rekeszek: Zöldség és gyümölcs
Belső világítás: Van
Termosztát: Van (Mechanikus, Kézi hőmérséklet szabályozás)
Egyéb tulajdonságok: Alacsony működési zaj, állítható lábak
Tömeg: 53 kg
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | F |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 263 KWh/év |
| Fagyasztó térfogat | 71 l |
| Hűtő térfogat | 198 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Leolvasztás fajtája | Automata |
| Magasság | 1.76 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 58 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 269 l |
| Tömeg | 53 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Zajszint | 40 dB |
