Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 4 |
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 102 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 230 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 142 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 230 l |
| Tömeg | 38.5 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | egyajtós hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 230 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 40 dB |
| Hűtő | 5 részes + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 550 x 1420 mm |
| Tömeg | 35/38,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 4 |
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 102 KWh/év |
| Hűtő polcok száma | 5 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 230 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Klímabesorolási osztály | ST/N |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 142 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 55 cm |
| Teljes térfogat | 230 l |
| Tömeg | 38.5 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Termék típus | egyajtós hűtőszekrény |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 230 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Zajszínt | 40 dB |
| Hűtő | 5 részes + rekesz |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 550 x 550 x 1420 mm |
| Tömeg | 35/38,5 kg |
Hasonló termékek
Midea MDRD168FGE01 egyajtós hűtőszekrény fagyasztóval, F energiaosztály, 97 L hűtő, 16 L fagyasztó, Fehér
Cikkszám: MIDMDRD168FGE01
82.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gorenje RB39EPW4 egyajtós hűtőszekrény, Szabadonálló, Egyajtós, Megfordítható, Energiaosztály E, Hűtési rendszer-Mechanikus, 75+7 L, 2 üvegpolc, Zöldségtartó rekesz, Tojás- és Jégkockatartó, LED világítás, Visszamelegedéso idő 5 óra, Fehér
Cikkszám: GORRB39EPW4
74.990 Ft
Gyártó: Gorenje
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Dimarson DM 90 egyajtós hűtőszekrény, 81 Liter hűtő, 10 Liter fagyasztó, Fehér
Cikkszám: DIMDM90
74.990 Ft
Gyártó: Dimarson
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 3103 egyajtós hűtőszekrény, 130L, energia osztály F, fehér színű
Cikkszám: HAUHM3103
74.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Midea MDRD142FGE01 egyajtós hűtőszekrény, E energiaosztály, 93 liter hűtőkapacitás, Fehér
Cikkszám: MIDMDRD142FGE01
74.990 Ft
Gyártó: Midea
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 3104 egyjtós hűtőszekrény, 107 L, Hűtő mérete: 93 L , Fagyasztó mérete: 13 L, E energiaosztály, Fehér
Cikkszám: HAUHM3104
74.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GMR-131W egyajtós kabinet hűtőszekrény, E energia osztály, Teljes méret:131 L , fehér
Cikkszám: GABAGMR131W
73.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GH-109WE egyajtós kabinet hűtőszekrény, E energiaosztály, Teljes méret:109 L, Hűtő mérete: 95 L, Fagyasztó mérete: 14 L , fehér
Cikkszám: GABAGH109WE
70.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
