Leírás
• Teljesítmény: 220-240V, 50/60Hz ~ 1400W
• Hőmérséklet-szabályozás: 40-200 Celsius-fok
• XL méret: Kosár tapadásmentes bevonattal 5L
• DIGITÁLIS
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1400 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Termosztát
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Fekete-Rose gold
-
Űrtartalom
- 5 l
-
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
• Teljesítmény: 220-240V, 50/60Hz ~ 1400W
• Hőmérséklet-szabályozás: 40-200 Celsius-fok
• XL méret: Kosár tapadásmentes bevonattal 5L
• DIGITÁLIS
-
Alapadatok
-
Típus
- Forrólevegős sütő
-
Kimeneti teljesítmény
- 1400 W
-
Kivehető edény
- Igen
-
Termosztát
- Igen
-
Időzítő
- Igen
-
Kijelző
- Igen
-
Alap szín
- Fekete-Rose gold
-
Űrtartalom
- 5 l
-
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Márka | Berlinger Haus |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Min. hőmérséklet | 40 °C |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5 l |
