Leírás
LEÍRÁS:
Vezérlési mód: érintés típusú
Űrtartalom: 4L-5L
Fűtési mód: fűtőcsöves fűtés
Biztonsági funkció: automatikus kikapcsolás
Modell: QL-02
Névleges teljesítmény: 1200W
220-240 V/50/60 Hz
Anyaga: Múanyag, üveg, betekintő ablakokkal
Elektromos olajsütő típusa: Légsütő
Alkalmazható létszám: 2-3 fő
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Automatikus kikapcsolás |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Vezérlési mód: érintés típusú
Űrtartalom: 4L-5L
Fűtési mód: fűtőcsöves fűtés
Biztonsági funkció: automatikus kikapcsolás
Modell: QL-02
Névleges teljesítmény: 1200W
220-240 V/50/60 Hz
Anyaga: Múanyag, üveg, betekintő ablakokkal
Elektromos olajsütő típusa: Légsütő
Alkalmazható létszám: 2-3 fő
| Biztonsági funkciók | Automatikus kikapcsolás |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Tulajdonság | Érintővezérléses LCD kijelző |
| Űrtartalom | 5 l |
