Leírás
LEÍRÁS:
A termék ajánlott felhasználási módjai: Sütés, Melegítés, Gőzölés
Teljesítmény: 1500W
Alacsony zsírtartalmú Air fryer, kevés vagy olajmentes sütéshez
Intelligens kezelőfelület intuitív digitális kezelőpanellel
Családi étkezések, amelyek akár 6 fő részére is elegendőek az 1,2 kg-os XL kapacitásnak és a kompakt kialakításnak köszönhetően
Kiegyensúlyozott energiafogyasztással és gyors légkeringető rendszerrel
Rendkívül kényelmes és személyre szabott előre beállított programokkal (Sült krumpli, Csirkefalatkák, Sült csirke, Pizza, Hús, Hal, Zöldség, Desszert)
Hőmérséklet-szabályozás
Méretek: Mé x Sz x Ma 30x3030 centiméter
Szín: Fekete
Kapacitás: 5,8 liter
Anyag: Alumínium
Súlya: 3 kilogramm
Márkanév: RAF
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 30 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Sütési programok száma | 8 |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Űrtartalom | 5.8 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A termék ajánlott felhasználási módjai: Sütés, Melegítés, Gőzölés
Teljesítmény: 1500W
Alacsony zsírtartalmú Air fryer, kevés vagy olajmentes sütéshez
Intelligens kezelőfelület intuitív digitális kezelőpanellel
Családi étkezések, amelyek akár 6 fő részére is elegendőek az 1,2 kg-os XL kapacitásnak és a kompakt kialakításnak köszönhetően
Kiegyensúlyozott energiafogyasztással és gyors légkeringető rendszerrel
Rendkívül kényelmes és személyre szabott előre beállított programokkal (Sült krumpli, Csirkefalatkák, Sült csirke, Pizza, Hús, Hal, Zöldség, Desszert)
Hőmérséklet-szabályozás
Méretek: Mé x Sz x Ma 30x3030 centiméter
Szín: Fekete
Kapacitás: 5,8 liter
Anyag: Alumínium
Súlya: 3 kilogramm
Márkanév: RAF
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 30 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Sütési programok száma | 8 |
| Szélesség | 30 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Űrtartalom | 5.8 l |
