Leírás
Ha precízen szőrtelenített megjelenésre van szükséged, akkor ez a vízhatlan testszőr igazító a megfelelő eszköz erre a feladatra, a cserélhető vágófejekkel rugalmasan végezhető a fazon kialakítása.
A Bodyguard testszőrzet igazító a különböző szőrhosszakhoz levehető vezetőfésűvel, valamint a becsípések és vágások megelőzésére szolgáló érzékeny Comfort Tip késsel van ellátva. Emellett az akár 40 perces vezeték nélküli üzemidejének köszönhetően ez a szőrtelenítő szerkentyű teljes mértékben kielégíti az összes testszőrvágási igényedet.
- Titán bevonatú vágóél
- Önélező mechanizmus
- 5 hosszúság-beállítás a vezetőfésűvel: (3, 5, 7, 8, 12 mm)
- Cserélhető borotva fej (dupla szita)
- Levehető vezetőfésű a precíz formázáshoz
- Precíziós zoom hosszúságbeállító technika
- Easy View ablakon keresztül látni a hosszúság beállítást
- Akkumulátoros működés
- 40 perc vezeték nélküli használat
- 14-16 órás töltési idő
- Töltés jelző LED
- Mosható, zuhany alatt is használható
- Csúszásgátló markolat
Paraméterek
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 2 db |
| Elem/akkumulátor típusa | NiMH |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Feszültség állítás | Nincs |
| Funkciók | Cseppálló |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 5 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 12 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 3 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Titán |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 840 perc |
| Tömeg | 0.46 kg |
| Trimmer | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Ha precízen szőrtelenített megjelenésre van szükséged, akkor ez a vízhatlan testszőr igazító a megfelelő eszköz erre a feladatra, a cserélhető vágófejekkel rugalmasan végezhető a fazon kialakítása.
A Bodyguard testszőrzet igazító a különböző szőrhosszakhoz levehető vezetőfésűvel, valamint a becsípések és vágások megelőzésére szolgáló érzékeny Comfort Tip késsel van ellátva. Emellett az akár 40 perces vezeték nélküli üzemidejének köszönhetően ez a szőrtelenítő szerkentyű teljes mértékben kielégíti az összes testszőrvágási igényedet.
- Titán bevonatú vágóél
- Önélező mechanizmus
- 5 hosszúság-beállítás a vezetőfésűvel: (3, 5, 7, 8, 12 mm)
- Cserélhető borotva fej (dupla szita)
- Levehető vezetőfésű a precíz formázáshoz
- Precíziós zoom hosszúságbeállító technika
- Easy View ablakon keresztül látni a hosszúság beállítást
- Akkumulátoros működés
- 40 perc vezeték nélküli használat
- 14-16 órás töltési idő
- Töltés jelző LED
- Mosható, zuhany alatt is használható
- Csúszásgátló markolat
| Állítható hosszúságú vezetőfésű | Igen |
| Cserefejek száma | 2 db |
| Elem/akkumulátor típusa | NiMH |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Feszültség állítás | Nincs |
| Funkciók | Cseppálló |
| Gyorstöltés | Nem |
| Használat | Háztartási |
| Hordtáska | Igen |
| Hosszfokozatok | 5 |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kiegészítők | Töltő adapter |
| Kijelző | LED |
| Konturkövető technológia | Igen |
| Márka | Remington |
| Markolat | Ergonomikus |
| Maximum vágási hosszúság | 12 mm |
| Minimum vágási hosszúság | 3 mm |
| Mosható | Igen |
| Működési idő | 40 perc |
| Nedves használat | Igen |
| Olajozás szükséges | Igen |
| Önélező funkció | Nem |
| Pengék anyaga | Titán |
| Sebesség fokozatok száma | 1 |
| Szakáll vágási lehetőség | Nem |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Tartozék fésűk száma | 2 |
| Töltési idő kijelzés | LED-es |
| Töltési idő | 840 perc |
| Tömeg | 0.46 kg |
| Trimmer | Igen |
